Страхова компанія «SPARE» страхує український шоу-бізнес!

Святослав LOOKINICH, став першим українським співаком, що застрахував свій голос. Саме так. Голос. Чи думали ви коли-небудь, що можна буде застрахувати голос? Як виявилося, так. Більше того, це ще й вигідно.

  • Facebook

Учасник телевізійних проектів «Хочу до Меладзе» та «Голос країни» поділився своїми думками, щодо того чи потрібно звертатися до страхової компанії у випадках, які є не зовсім типовими для суспільства в цілому.:

«Я артист. Це не лише моє покликання та те чим я живу, але я ще й співом заробляю собі на життя: даючи концерти, випускаючи нові треки та кліпи. І , зрозуміло, що в випадку часткової або повної втрати голосу, я втрачаю своє джерело прибутку. Плюс, існує велика кількість обставин, які можуть призвести до проблем з моїм голосом, які в наслідок, призведуть до фінансових розтрат, від яких я себе, до речі, можу застрахувати. Тоді виникає питання: чому маючи всі можливості та інструменти убезпечення себе від таких «сюрпризів» я не можу звернутися до страхової компанії та не знайти з нею рішення? Саме так я і зробив. Крім того, це страхова, яку я добре знаю та й не тільки я. «SPARE» досить відома компанія серед представників шоу-бізнесу і я далеко не один, і не перший, хто звернувся до неї»

Нагадаємо, що зовсім нещодавно, страхова компанія «SPARE» застрахувала ноги найдовгоногішої ведучої України. Тепер голос молодого та успішного артиста. Що буде далі? Та чи означає це, що в Україні представники творчих професій нарешті зрозуміли, що в сучасному та прогресивному світі, для них відкрита безліч можливостей убезпечити себе від тих чи інших ризиків, в першу чергу , фінансових, що пов’язані з їх діяльністю та заробітком на життя.Залишити відповідь