В Харкові в ТРЦ Караван лавина морозива і тайфун солодощів очікуються в серпні

    23 серпня в районі ТРЦ «Караван» Харків намічаються атмосферні коливання, що супроводжуються лавиною морозива і тайфуном солодощів. Епіцентр подій – ТРЦ «Караван» Харків.

  • Facebook

LuckyUkraine

Разом зі Шреком і Фіоною «Фестиваль морозива та солодощів» почнеться естафетою солодкої вати і морозива, паралельно для всіх любителів лимонаду відкриється безкоштовний дегустаційний бар, а також food-art зі створення їстівних картин, пломбір-шоу, театралізовані вистави, твістінг і майстер-класи з композиції цукеркових букетів.

Зірковий гість фестивалю Марк Левинський проведе авторський майстер-клас, де всі бажаючі дізнаються секрети рецептів «Майстер-Шеф. Підлітки », а також стануть володарями автографів і фото із зіркою.

У фіналі фестивалю запрошуємо всіх гостей і учасників залишити власний автограф на карті України. В День Незалежності, в День Народження нашого улюбленого міста разом з нашими гостями створимо масштабне полотно, довжиною більше ніж 30 метрів, щоб у кожного була можливість залишити свій слід і привітання!

Приходь і вибери десерт за смаком, а круті фотозони і необмеженї веселощі забезпечить ТРЦ «Караван».

Коли: 23 серпня, стартуємо в 14.00

Де: ТРЦ «Караван» м. Харків, вулиця Героїв Праці, 7

Всі новини та фотозвіти на сайті та каналах ТРЦ «Караван» Харків, будь в курсі!Залишити відповідь