• Home
  • Бізнес, персоналії
  • Клієнти ще шістьох українських банків можуть скористатися перевагами безконтактних платежів з Visa та Garmin Pay™ 

Клієнти ще шістьох українських банків можуть скористатися перевагами безконтактних платежів з Visa та Garmin Pay™ 

17 серпня 2018 р. — Компанія Visa повідомила, що сервіс Garmin Pay від сьогодні стає доступним для держателів карток Visa, емітованих банками «ОТП Банк», «Укрексімбанк», «Ощадбанк», «Банк Південний», «Альфа-Банк Україна», «Перший Український Міжнародний Банк» (ПУМБ).

  • Facebook

Користувачі можуть використовувати розумні годинники Garmin серій fēnix 5 Plus, vívoactive 3 та Forerunner 645 для здійснення безконтактних платежів, не обтяжуючи себе готівкою. Ці пристрої будуть особливо корисними людям, що займаються спортом і не хочуть брати на тренування занадто багато речей.

У 2017 році Visa провела дослідження “Sweaty Money”[1], в результаті якого з’ясувалося, що люди, які регулярно займаються фітнесом, відчувають значні незручності при необхідності покупок під час або після тренування:

  • 57% респондентів не беруть з собою на тренування засоби оплати, тому що бояться їх втратити або їх нікуди покласти.
  • 49% респондентів опинялися в ситуації, коли вони хотіли щось купити до або після тренування, але не змогли цього зробити, тому що у них не було з собою засобів оплати.

«Ми віримо, що майбутнє – за Інтернетом речей. Скоро у нас вже не буде необхідності носити з собою гаманець– його функцію виконуватимуть wearable-пристрої, – зазначив Дмитро Крепак, в.о. глави регіону СНД і Південно-Східної Європи компанії Visa. – Сервіс Garmin Pay, який був вперше представлений в Україні в липні 2018 року в партнерстві з ПриватБанком, наближає це майбутнє в Україні. Від сьогодні цим рішенням можуть користуватися власники карток Visa ще шістьох банків, отже ще більше українців зможуть в зручний та безпечний спосіб одним рухом здійснювати платежі»

Власники Garmin можуть не перейматися питаннямя безпеки платежів, адже в основі Garmin Pay лежить технологія токенізації Visa, що замінює 16-значний номер картки на унікальний цифровий ідентифікатор, який і використовується для здійснення платежів.

«Технологія Garmin Pay дозволяє здійснювати оплати товарів та послуг за допомогою прив’язки банківських карток до пристроїв Garmin, – говорить Володимир Бурдико, директор з маркетингу компанії «Навіоніка», офіційного дистриб’ютора Garmin на території України. – Garmin Pay використовує датчик NFC[2] і працює з Visa. Для сплати покупки досить ввести пароль і прикласти годинник до відповідного терміналу. Технологія протестована і працює бездоганно, що є ще однією перевагою «розумних годинників» Garmin перед конкурентами».

У роздрібному продажі в Україні вже представлені пристрої серій Fenix 5 Plus, vivoactive 3, а також Forerunner 645. Крім можливості здійснювати безконтактні платежі, ці годинники стежать за пульсом власника, відстежують місце знаходження завдяки датчикам GPS/ГЛОНАСС, допомагають планувати і аналізувати тренування, можуть приймати повідомлення, програвати музику і багато іншого, в залежності від моделі.

[1] **Опитування “Sweaty Money” охопило вибірку у приблизно 1,000 дорослих користувачів старше 18 років у США. Дослідження провела компанія  Wakefield на замовлення Visa у серпні 2017 року. Інфорграфіка з результатами дослідження Sweaty Money доступна за посиланням https://usa.visa.com/visaeverywhere/innovation/paymentwearablesforworkouts.html

[2] NFC (Near Field Communication) — технологія бездротового високочастотного зв’язку малого радіусу дії «в один дотик», що дозволяє обмінюватися даними між пристроями, насамперед смартфонами та безконтактними платіжними терміналами.

1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine – медійний партнер виставки.

З повагою,