Відкриття персональної виставки Євгенія Шаповалова «Метаморфози»

4 серпня у виставковій залі Zavalnyi Art Center відбулося відкриття персональної виставки Євгенія Шаповалова «Метаморфози».

Представлені роботи були створені протягом нинішнього року і в своїй​ сукупності є збалансованою серією метафоричних осмислень класичного мотиву перетворення. Незважаючи на досить жваву атмосферу та значну кількість відвідувачів, офіційне відкриття відбулося в приємній медитативній формі, чому безперечно сприяли самі твори Євгенія Шаповалова. Виставка «Метаморфози» триватиме до 29 серпня. Вхід вільний.

«Метаморфози»

Співвідношення ідеального та реального мандрує думками людей. Це розділення та пошук дотичних знаходило свій прояв у багатьох аспектах культури, і зрештою – науки. Формулюючи ідею «метаморфоз», автор даної виставки концептуально виокремив архетипний мотив переходу людського тіла в натуралістичну природу.

Ці майже класичні метаморфози покликані, як і в стародавні часи, передати відчуття таємниці життя та його невичерпної повноти. В представлених роботах присутня чітка лінійність тіла, яка є вираженням ідеального сприйняття – раціональності та антропоцентризму. Плавні переходи фізики тіла в нібито неживу природу квіткового цвіту є прямим підкресленням відносності нашого відділення від природи.

Автор тексту: мистецтвознавець, доктор філософії Святослав Подлевський /

art critic, Ph.D. Svjatoslav Podlevskyi

1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine – медійний партнер виставки.Залишити відповідь