Відкриття персональної виставки Євгенія Шаповалова «Метаморфози»

4 серпня у виставковій залі Zavalnyi Art Center відбулося відкриття персональної виставки Євгенія Шаповалова «Метаморфози».

Представлені роботи були створені протягом нинішнього року і в своїй​ сукупності є збалансованою серією метафоричних осмислень класичного мотиву перетворення. Незважаючи на досить жваву атмосферу та значну кількість відвідувачів, офіційне відкриття відбулося в приємній медитативній формі, чому безперечно сприяли самі твори Євгенія Шаповалова. Виставка «Метаморфози» триватиме до 29 серпня. Вхід вільний.

  • Facebook

«Метаморфози»

Співвідношення ідеального та реального мандрує думками людей. Це розділення та пошук дотичних знаходило свій прояв у багатьох аспектах культури, і зрештою – науки. Формулюючи ідею «метаморфоз», автор даної виставки концептуально виокремив архетипний мотив переходу людського тіла в натуралістичну природу.

  • Facebook
Ці майже класичні метаморфози покликані, як і в стародавні часи, передати відчуття таємниці життя та його невичерпної повноти. В представлених роботах присутня чітка лінійність тіла, яка є вираженням ідеального сприйняття – раціональності та антропоцентризму. Плавні переходи фізики тіла в нібито неживу природу квіткового цвіту є прямим підкресленням відносності нашого відділення від природи.

  • Facebook

Автор тексту: мистецтвознавець, доктор філософії Святослав Подлевський /

art critic, Ph.D. Svjatoslav Podlevskyi

1-й блог-журнал України про цікавих людей і цікаві події LuckyUkraine – медійний партнер виставки.Залишити відповідь