Міжнародний екологічний форум «Екологія. Виклики. Інноваційні рішення»

Міжнародний екологічний форум «Екологія. Виклики. Інноваційні рішення» відбудеться 14 вересня 2018 року та приурочений до Міжнародного дня охорони озонового шару (International Day for the Preservation of the Ozone Layer)

  • Facebook

Форум збере ТОП-представників з провідних та міжнародних фінансових установ, представників державної влади, міжнародних інвесторів, найбільших компаній енергетичного, будівничого та аграрного сектору, громадських організацій для визначення орієнтирів інноваційних рішень на найближчі роки.  Форум сприятиме формуванню надійної екосистеми та сталого розвитку України.

 

МЕТА ТА ЦІЛІ ФОРУМУ:

  1. Розгляд проблем та перспектив інноваційного розвитку щодо:

– очисних споруд повітря та води;

– ефективної переробки відходів;

– технології екологічного будівництва житлових комплексів та доріг;

– впровадження альтернативних джерел енергії;

– енергоспоживання в процесі виробництва продукції рослинництва та рішення по енергозбереженню;

– тенденцій та перспектив збереження екології в аграрному секторі (інноваційні винаходи, яким нема аналогів в світі).

  1. Обговорення потенціалу відновлюваної енергетики, енергоефективності, аграрного та нафтогазового сектору в Україні.
  2. Розгляд законодавчих ініціатив, їх вплив на інвестиційний клімат України та покращення умов екології та енергозбереження.

 

Понад 300 учасників створять комунікаційну платформу для налагодження плідної співпраці представників влади, науковців, власників компаній, інвесторів та громадських організацій.

Висвітлення подій заходу відбудеться через джерела медіа та інтернет мережі на більш ніж 140 країн світу.

 

ПРОГРАМА

Секція 1

Раціональне використання природних ресурсів, впровадження екологічних ініціатив, сприяння залученню інвестицій та впровадженні інноваційних технологій. Впровадження винаходів новітніх досліджень, технологій та інновацій в систему збереження та захисту озонового шару.

Секція 2

Енергоефективність, як інструмент підвищення спроможності громадян. Інновації та новітні інвестиційні інструменти в питанні енергозбереження.

Державна політика у сфері енергоефективності. «Дорожня карта» впровадження механізму стимулювання енергоефективності. Відповідність нормативно-правової бази до стандартів ЄС. Партнерство з країнами-членами міжнародних організацій з охорони навколишнього середовища щодо пошуку нових джерел фінансування проектів з енергоефективності. Інвестиційна карта проектів з енергоефективності та відновлюваної енергетики України – UA MAP.

Група Європейської Комісії з підтримки України, підгрупа «Енергетика та екологія» – проект GIZ в рамках міжурядового Українсько-Німецького співробітництва.

«Енергоефективність як інструмент підвищення спроможності громад: від ідеї до впровадження. Перший «ПАСИВНИЙ БУДИНОК» в Україні: Інноваційний ФАП на Київщині».

 

ФОРМАТ ЗАХОДУ:

Ділова програма Форуму – включає спілкування з провідними експертами у сфері екології; панельні дискусії; ознайомлення з Програмами України, інших країн (зокрема Канади, Японії, Німеччини), направлених на вирішення проблем у сфері екології.

Виставкова частина Форуму «Алея винахідників»це можливість презентувати інноваційні рішення та технології потенційним клієнтам та інвесторам.

 

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ:                                  

м. Київ, вул. Хрещатик, 36, Колонна зала Київської міської державної адміністрації.

УЧАСТЬ У ЯКОСТІ СЛУХАЧА БЕЗКОШТОВНА за попередньою реєстрацією на сайті: www.eco.org.ua та за посиланням на сторінці Фейсбук @Eco.org.ua.

КОНТАКТНІ ДАННІ: +380 73 133 05 67; info@eco.org.uaЗалишити відповідь