• Home
  • Бізнес, персоналії
  • Бізнес-зустріч «Захист інтелектуальної власності: авторське право. Як захистити себе в Україні»

Бізнес-зустріч «Захист інтелектуальної власності: авторське право. Як захистити себе в Україні»

Громадська спілка «Свідомо», разом з партнерами заходу: СК «SPARE», адвокатським об’єднанням «NOVELS», ЮК «Global Law» та ДП «Інформаційні судові системи» провели відкриту бізнес-зустріч на тему «Захист інтелектуальної власності: авторське право. Як захистити себе в Україні», для IT-спеціалістів, адвокатів та представників шоу-бізнесу.

  • Facebook

Тарасенко Олеся, Дмитро LEX, Аля Калініченко, Ірина Гордієнко, Роман Янишев

На заході обговорювалися теми, що на даний час являються найактуальнішим для представників творчих, і не тільки, професій в Україні, а саме: «Захист інтелектуальної власності в шоу-бізнесі», доповідач Любов Майданник, експерт ГС «Свідомо», юрист Адвокатського об’єднання «NOVELS», «Як довести порушення авторських прав: необхідні дії та підготовка доказів», доповідач Кісіль Наталія, заступник директора Центру судової експертизи та експертних досліджень ДП «Інформаційні судові системи», «Актуальність та види договорів в шоу-бізнесі. Захист прав ІВ, реєстрація торгівельної марки для компаній та/чи артистів» , доповідач, Носалик Михайло, партнер Юридичної Компанії «GLOBAL LAW».

  • Facebook
В ході виступу спікерів було досліджено ряд питань, а саме: які ж об’єкти інтелектуальної власності підпадають під правову охорону та якими способами учасники заходу можуть захистити свої права інтелектуальної власності. В якості прикладів учасникам було надано ряд «гучних» судових спорів що розглядалися як українськими так і міжнародними судами, з приведенням конкретних сум стягнутих з порушника сум в якості компенсації шкоди завданої власнику прав інтелектуальної власності. Також, було розібрано кілька ситуаційних прикладів учасників заходу, в тому числі й порушення прав незареєстрованих в Україні прав інтелектуальної власності та запропоновано ряд методів убезпечення себе від подальших порушень, а також надано коротку консультацію відносно можливих дій щодо припинення вже існуючого порушення. Гостями та слухачами бізнес-зустрічі стали артисти, співаки, письменники, дизайнери, журналісти, власники порталів, редактори, фотографи, художники, дизайнери, pr-спеціалісти, а також адвокати, юристи та власники бізнесу.

  • Facebook
Захід відбувся за підтримки порталів «Style Spot», «Out&About», першого он-лайн блогу «Lucky Ukraine», першого українського сайту лише про позитивні новини «Dojo» та благодійного проекту «Поруч з Катериною Вінокуровою».

З приводу проведення подальших заходів щодо тем інтелектуальної власності ГС «Свідомо», , які плануються на найближчий час, звертатися за телефоном 098 277 82 80 , Ірина Гордієнко, керівник проектів ГС «Свідомо».Залишити відповідь