• Home
  • Бізнес, персоналії - Слайдер
  • Громадська спілка «Свідомо» запрошує на бізнес-зустріч «Захист інтелектуальної власності: авторське право. Як захистити себе в Україні»

Громадська спілка «Свідомо» запрошує на бізнес-зустріч «Захист інтелектуальної власності: авторське право. Як захистити себе в Україні»

Громадська спілка «Свідомо» запрошуєна бізнес-зустріч «Захист інтелектуальної власності: авторське право. Як захистити себе в Україні»
  • Facebook

для
IT-спеціалістів, адвокатів та представників шоу-бізнесу: артистів, дизайнерів, художників, авторів текстів та музичних творів, ведучих, PR-фахівців, блогерів, маркетологів, режисерів, відеооператорів, постановників, сценаристів…
Теми, що розглядатимуться: що таке авторське право, як і де його зареєструвати та шляхи убезпечення (з юридичної точки зору) від посягання на інтелектуальну власність; порядок контролю використання авторського твору на телебаченні та в інтернет ресурсах; механізм музичного ринку та його особливості роботи; наслідки невчасної реєстрації авторського права на твір та способи вирішення таких наслідків; порядок законодавчих ініціатив в сфері інтелектуальної власності та способів впливу авторів на формування законодавства.
Програма заходу:
15:00-15:30 – реєстрація учасників
15:30-16:30 – виступ доповідачів :
16:30-17:00 – кавай-брейк, фуршет, шапманське
17:00-18:30 – виступ доповідачів, аналіз конкретних ситуацій, відповіді на запитання
Партнер заходу: СК «SPARE»- юридичне страхування за європейськими стандартами
Медіа-партнери: інтернет видання «Style Spot», перший український он-лайн блог «Lucky Ukraine», інтерент-портал Dojo.
Реєстрація учасників, гостей та преси за телефоном 098 277 82 80 або stylespotmagazine@gmail.comЗалишити відповідь