• Home
  • Бізнес, персоналії
  • Особистий адвокат» – презентація унікального страхового продукту від  СК «SPARE» .

Особистий адвокат» – презентація унікального страхового продукту від  СК «SPARE» .

12 липня 2018 року Страхова компанія «SPARE» презентувала інноваційний страховий продукт –  «Особистий адвокат», що складається з 4 базових пакетів – «Базовий», «Стандарт», «Преміум» та «VIP» зі страховими сумами відповідно 10, 30, 60 та 120 тис. грн. За умовами договору, компанія компенсує витрати на отримання юридичних послуг чи послуг адвоката в межах суми, передбаченої пакетом.

  • Facebook
Страховий платіж складає від 25 до 300 грн. на місяць в залежності від обраного пакету послуг.

Офіційними акредитованими партнерами СК «SPARE», що стануть на захист інтересів клієнта, є відомі юридичні фірми та більш як 640 адвокатів, які надають юридичні послуги найвищого ґатунку.

  • Facebook
Також в рамках презентації, страхова компанія «SPARE» разом із своїм генеральним партнером заходу, компанією «ТЕХНОСЕРВ УКРАЇНА», в особі Валентина Шуляка, проанонсували новий для України страховий продукт  – «Страхування кібер-ризиків», що є новим інструментом захисту бізнесу. Нагадаємо, що компанія «ТЕХНОСЕРВ Україна», це компанія, що пропонує весь спектр комплексних рішень та послуг у сфері системної інтеграції, побудови інформаційно-телекомунікаційних систем корпоративного класу і телекомунікаційних мереж для операторів зв’язку.

  • Facebook
Організаторами заходу стала громадська спілка  «Свідомо», що займається розробкою та впровадженням різноманітних інноваційних проектів з сприяння розвитку правосвідомості населення.

Серед гостей бізнес-сніданку були присутні партнери та клієнти компанії, власники та управлінці компаній,  HR-фахівці, представники адвокатських компаній , ЛСОУ та багато інших.

Презентація відбулася також за підтримки медіа- партнерів компанії.Залишити відповідь