Концерт-етно-вечірка  «В ніч на Купала»  від  STEBELSKA & Українські Барви

7 липня 2018р.  у столичному концерт-холі CARIBBEAN CLUB відбулась концерт-етно-вечірка  «В ніч на Купала»  від  STEBELSKA & Українські Барви. Це було справжнє сучасне драйвове шоу, наповнене  живою музикою, красою,  українськими традиціями, обрядами, різноманітними активностями і надзвичайною атмосферою.

  • Facebook

STEBELSKA  (Оксана Стебельська) & музичний проект “Українські Барви” й BarvyProject band подарували глядачам неймовірний вечір – звучали купальські композиції, українські народні пісні, віртуозні інструментальні твори, авторська музика, а ще – танець козаків, бій шаблями, гопак, трюки, танцювальні майстер-класи, вінкоплетини, обряди, конкурси й гадання, колективні співи і танці, показ арт-школи моди та краси Kids Style, виступи виконавців Ольги Нестеренко і Loocinich,  показ колекції сучасного етнічного одягу від Voloshka, дизайнерських вінків Надії Козаченко і Ольги Тарасенко та прикрас ювелірного бренду Diamond of  Love, героїнями якого стали красиві й успішні жінки різних професій, а дівчата із XTV beauty studio прямо на очах глядачів творили образи мавок і русалок.

  • Facebook

Шоу “В ніч на Купала” – це  магічний вечір живої музики і краси українських традицій – сучасний, стильний, із застосуванням найсучасніших можливостей світла, звуку, віджеїнгу! Концертно-розважальна програма  Оксани Стебельської, в якій учасниками стали усі гості свята і творили атмосферу давнього традиційного українського дійства, що зветься “Івана Купала”, вже багато років  збирає поціновувачів і успішно презентується в Україні та за кордоном, зачаровує українців та іноземців. Тож, шоу триватиме!! До зустрічі на концертах STEBELSKA & Українські Барви!

  • Facebook

Оксана Стебельська – 0677844613, ukrbarvy@ukr.net

1-й блог-журнал України LuckyUkraine – медійний партнер свята.Залишити відповідь