Маги, чаклуни і чарівники з усього світу влаштують незабутнє шоу в Одесі

11 липня на Одеському морвокзалі на яхті «Чорна перлина» маги, чаклуни і відьми з різних країн світу влаштують шоу в стилі Бала Сатани, змагаючись за премію Мессінга. На прес-конференції в «Одеса-медіа» деякі з учасників шоу розповіли про себе і майбутню подію.

  • Facebook
У шоу візьмуть участь кращі маги, екстрасенси, медіуми і чаклуни, які продемонструють свою майстерність.

– Ми вирішили показати культуру магів, щоб люди познайомилися зі світом білої і чорної магії, – розповів організатор Премії Мессінга Денис Малахов. – Одесу ми обрали, з кількох причин: я тут народився, це портове місто, куди все з’їжджаються, в ній море, яке дає багато енергії і можливостей. Ми надамо людям можливість оцінювати наше майстерність за допомогою лайків і коментарів у соцмережах. Я постарався підібрати для шоу найсильніших і відомих магів.

Фіналіст «Битви екстрасенсів» Ірина Домбровська, яка візьме участь в шоу, зазначила, що не відразу прийняла пропозицію але буквально через кілька днів вирішила, що це чудова ідея і можливість продемонструвати людям культуру чорних магів.

– Люди звертаються до мене з найрізноманітніших питань, – підкреслила Ірина Домбровська. – Вони хочуть знати правду, але завжди ця правда підходить їм. Тому до вибору клієнтів я, як і мої колеги ставимося дуже ретельно. Ми дивимося на людину, вислуховуємо його проблему і вирішуємо братися за це чи ні.

Фіналіст «Битви екстрасенсів», таролог, відьма Світлана Павлюк підтвердила слова Ірини і додала, що чорні маги не погоджуються працювати з ким попало. І не виконують будь-які замовлення клієнтів.

– Я завжди допоможу людині, якого незаслужено образили, – уточнила Світлана Павлюк. – Наприклад, людина хоче помститися і якщо це справедливо, я беруся за справу. Але коли до мене приходить дівчина і просить приворожити чоловіка, у якого є сім’я, діти я відмовляю. У нас є свій кодекс і ми його шануємо.

Прямо з аеропорту приїхав на прес-конференцію Габріель Панян, чорний маг, хіромант з Єревана. Він допомагає людям побачити майбутнє, і також як і його колеги, перш ніж приступити до роботи, оцінює людей і їх запити, тому що з досвіду знає, якими дивними іноді бувають клієнти.

– Якось до мене прийшли 8 жінок, які жили в одному селі з однією і тією ж проблемою. Вони все переводили на вірменську мову книгу «Незнайко на Місяці»! І у них на цьому грунті виникли розбіжності, які вони хотіли, щоб я дозволив, – поділився історіями з практики Габріель Панян.

Почесною гостею шоу буде ясновидиця Мадам Ваня з Лондона, яка на відміну від інших учасників заходу представляє білу магію.

– Я отримала благословення самої Ванги. Три рази вона мені снилася, кликала мене до себе. І я приїхала до неї. Коли зайшла в її кімнату, там була така благодатна енергія, немов в Рай потрапила. Я дала їй цукор і гроші, вона кинула пакет і запитала: Хто ти така, чому я тебе кликала, а ти не приходила? Я сказала, що ніяк не могла так швидко приїхати. Вона мені сказала, раз ти на землі, ти повинна допомагати людям, – розповідає пані Ваня. – Одного разу я врятувала дитину, яка народилася недоношеною, всього 600 грам, лікарі взагалі не вірили, що він буде жити. Потім вони сказали, що він не чутиме, але з дозволу матері я попрацювала з ним на рівні підсвідомості і зараз це здоровий міцний малюк.

Денис Малахов підсумував, що завтра 11 липня в 19:00 на яхті «Чорна перлина» збереться ще більше яскравих і відомих магів, чаклунів і екстрасенсів, які влаштують усі разом незабутнє шоу, яке наше місто запам’ятає надовго. Всі шкодують зможуть спостерігати за поданням з Морвокзалу.

– Ми запалимо так, що все місто буде ще довго пам’ятати і говорити про це. А початок шоу побачать всі – досить буде підняти очі до неба, де загоряться дві криваві зірки, вони і сповістять початок нашого свята. Все буде, як годиться на Балі Сатани – кров, жертвоприношення, «чорні» ритуали і дуже багато магії, – резюмував Денис Малахов.Залишити відповідь