Відкриття персональної виставки української художниці Оксани Фурса

11 липня в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» відкривається персональна виставка української художниці Оксани Фурса. В експозицію увійшли найвідоміші твори із колекції ЯБЛУНЕВО-МЕДОВА КАЗКА серій ПЕЧВОРГ, МІСЯЧНЕ МЕРЕЖИВО, ПОРИ РОКУ, ДИВО ЗВІРИ, які яскраво демонструють   синтез сучасного мистецтва з мотивами і колористикою стародавнього фольку.

  • Facebook

Роботи Оксани Фурса – справжня ода світу фантазії, радості, сонця, та добра. Світло, що ледь помітно ллється з полотен художниці-зачаровує, та занурює у світ   постійного очікування дива, чарівного світу- абсолютно вільного від умовностей та матеріального спрямування сьогодення.

Мета виставки – представити чернігівцям, гостям міста, та іноземним делегаціям яскравий світ видатної людини-творця, володарки неповторного авторського стилю та почерку,  наповнену світлом та позитивом творчість самобутньої української перлини живопису фольк-арт – Оксану Фурса, яка є яскравим представником сучасного  мистецтва України. Основний посил експозиції – світ добра, переплетення народних уявлень та казкових мрій, якими щедро наповнена українська етника, через бачення сучасного мистецтва. Особливим емоційним акцентом, на думку організаторів стане особисте спілкування в рамках відкриття експозиції. Автор щиро запрошує гостей, представників медіа та поціновувачів прийти і долучитись до «світу добра», відтвореного на виставці художниці.Залишити відповідь