Презентація книги Олени Тарасюк “Insane Ukraine”

Презентація книги Олени Тарасюк “Insane Ukraine” 7 липня в Музеї історії Києва на 14-00

  • Facebook

Олена Тарасюк – мандрівник та тревел-блогер, пише про свої пригоди на сайті www.travel-monkey.com, який читають близько 12,000 унікальних відвідувачів щомісяця, переглядаючи понад 35,000 сторінок сайту. Немало з її статей присвячені й Україні.

Уроджениця Рівненщини, вона уже понад 10 років проживає в Європі (Литва, Швеція, а зараз – Данії) та має за плечима біля 40 відвіданих країн. Саме це надихнуло її побачити Україну очима мандрівника і написати путівник для молодих мандрівників, які вперше збираються відвідати нашу країну.

“Insane Ukraine” – це колоритна книга-путівник про Україну, як вона є. Інколи незвична, інколи не до кінця зрозуміла, але надзвичайно гостинна та щира, Україна заслуговує бути почутою та побаченою більшою кількістю людей. Крізь веселі дописи про місцеву культуру, традиції та правила вуличної поведінки, автор передає всю сутність “Шаленої України”.

Окрім цього, книга розповідає що побачити, як дістатися та де зупинитися в основних місцях: Києві, Львові, Одесі, Чернівцях та Карпатах. Тут ви також знайдете список секретних перлин, про які знає навіть не кожен українець.Залишити відповідь