Щастя бути разом: день родини в Каравані

За народною мудрістю: «якщо сім’я міцна – то й горе плаче». 7 липня в ТРЦ «Караван» відбудеться благодійний соціальний фестиваль «День сім’ї». Разом підтримаємо все, що робить нас людьми і надихає на звершення та перемоги.

  • Facebook

Всіх гостей та відвідувачів очікують призи та подарунки від партнерів. Всі гроші, залучені до проведення свята будуть спрямовані щоб допомогти багатодітним родинам міста Дніпра.

На головній сцені фестивалю очікують парад талантів ансамблю скрипалів «Овація», «Міського дитячого – молодіжного центру» ДМР, недільної школи Благовіщенського жіночого монастиря «Різдвяна зірка», музичної школи №1 та № 7, ансамблю «Родослав», школи української культури та мистецтв імені Олеся Гончара, танцювального колективу дитячого клубу «Родничок». На свято завітають вихованці районної музичної школи смт. Софіївка, танцювальний та вокально – хоровий колективи школи- інтернату для дітей з проблемами міста Дніпра.

На гостей, учасників та всі родини вже чекають тематичні конкурси, майстер класи та цікаве навчання для допитливих від центральної дитячої бібліотеки, «Міського дитячо – молодіжного центру» ДМР, репетиторського центру «Логос», а також улюблені уроки з плетіння, створення ляльок – мотанок, петриківський розпис та малювання, виготовлення нагайок.

Увага! Веселі аніматори вже знешкодили сум і смуток, тому кожен, хто завітає на свято гарантовано отримає річний заряд позитивних емоцій та драйву!

Коли: 8 липня 2018 року з 13:00 до 17:00

Де: Дніпро, вул. Нижньодніпровська, 17, ТРЦ Караван

https://dnepr.karavan.com.ua

Найяскравіші моменти фестивалю на сайті ТРЦ Караван Дніпро і телеграм – каналі, долучайся!

Зустрінемось в ТРЦ «Караван»!Залишити відповідь