• Home
  • Стиль життя, події
  • Премії Київського міського голови за особливі Досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва

Премії Київського міського голови за особливі Досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва

Вчора 22.06.18 відбулося вручення «Премії Київського міського голови за особливі Досягнення молоді у розбудові столиці України – міста-героя Києва». Щорічно до Дня молоді присуджується сто премій, які мають свій фінансовий еквівалент. Премія присуджується громадянам України віком від 14 до 35 років, місце проживання яких зареєстровано в Києві.

Нагородження проходило в Київській міській державній адміністрації, нагороди вручили заступники В.В. Кличко – Анна Старостенко та Вадим Гутцайт.

  • Facebook

Неможливо не відзначити яскравий талант в області творчих досягнень художниці Ірини Ворони (Балтазюк). Кожен бажаючий може пройти реєстрацію, подати документи і брати участь в конкурсі. Ірину висунув Національний союз художників України. Іра – молода, талановита художниця з великим творчим потенціалом і вже вагомим списком регалій. Ірина є лауреатом багатьох українських і міжнародних проектів, свою творчість автор підносить в змішаних техніках з елементами емоційного відображення. У ексклюзивної колекції Ірини знаходяться до тисячі картин, які відвідали різні експозиції і визнані кращими в сфері сучасного мистецтва.

Премія, якою нагороджена Ірина присуджується за видатні досягнення молоді у розбудові столиці України, вироблені в календарному році, що передує її присудженню (при цьому можуть також враховуватися досягнення претендента за попередні роки) по одній з номінацій:

– творчі досягнення – отримання звання переможця (лауреата, дипломанта) на міських, всеукраїнських, міжнародних конкурсах, олімпіадах, інших культурних змаганнях; значний авторський доробок у сфері мистецтва, літератури, музики, народної творчості, архітектури, популяризації традиційної культури українського народу;

– внесок в розвиток молодіжного руху, активна робота в напрямку реалізації молодіжної політики, робота з громадськими організаціями, волонтерська діяльність, реалізація соціальних проектів, спрямованих на популяризацію здорового способу життя та розвитку спорту, патріотичне виховання молоді, працевлаштування, розвиток інтелектуального потенціалу, екологічної свідомості молоді і тому подібне.

Чудово, що існують такі мотиваційні проекти всередині держави, що сприятимуть тому, щоб молодь прагнула розвиватися, демонструючи самі незвичайні свої досягнення.Залишити відповідь