Маша Тарасенко: «Я працюю над собою цілодобово»

1. Розкажіть про себе.

Моя ім’я – Маша. Мені 11 років. Я живу у Києві.

  • Facebook

2. Чим ви займаєтеся зараз?

Я працюю над собою цілодобово. Мені дуже допомогає моя мама, попри її щільний графік. Я надзвичайно вдячна їй за те, що вона допомогає втілювати мені мої мрії та впевнено підкорювати нові вершини.

3. Яка ваша життєва філософія і життєві принципи? Що для вас найважливіше в житті?

Найважливіша цінність в житті кожної людини – це її родина. Я ціную кожну хвилину, яку ми проводимо разом. У кожного своє життя, а відповідно, свої справи, але надважливо завжди знаходити час, щоб порадувати своїх рідних, обійняти і зайвий раз сказати, як сильно ти любиш кожного, наскільки їх цінуєш.

  • Facebook

4. Що для вас щаслива Україна?

Щаслива Україна – це коли ти йдеш по своєму місту, а всі зустрічні тобі люди щиро посміхаються, і на позитиві вони тому, що дійсно відчувать себе щасливими людьми. На жаль, люди досить часто не цінують, що мають. Вважають себе нещасними у той час, коли насправді немає серйозних підстав для хвилювань. Треба цінувати те і тих, що маєш.

5. Як проходить ваш недільний ранок?

З самого ранку у неділю я вже speak English. Займаюсь додатковими заняттями з англійської. Не хочу показатись хвастункою, насправді, але мій рівень володіння мовою досить високий. Я продовжую й надалі займатись для того, щоб тримати себе в тонусі. Адже мова, вона як м’язи. Ми всі прекрасно розуміємо, що якщо припинити займатись спортом, то навіть видатні чемпіони поступово втрачають форму. Пишаюсь тим, що з легкість можу підтримати розмову у будь-який момент, будь-з ким, будь про що англійською. Мені це цікаво.

  • Facebook

6. Чи є у вас божевільні мрії? Які?

Так. Їх дуже багато. Серед них, можливо, не найбожевільніша, але найбажаніша. Мрію відвідати всі куточки нашої неймовірно вражаючої планети. Я вже встигла побувати в Англії, Іспанії, Італії, Португалії, Польщі, Словакії, Єгипті, Турції, Індії, Таїланді та Ісландії.

7. Чим ваш творчість відрізняється від інших?

Я можу назвати себе цілеспрямованою особою. Бачу ціль – не бачу перешкод. Вже зараз працюю над новим проектом. Досить скоро світ побачить мій travel blog, в якому я із задоволенням поділюсь цікавинками з різних куточків земної кулі.

  • Facebook

8. Чим ви пишаєтесь і чого хотіли б досягти у вашій діяльності?

Я обожнюю перемагати. В кожній справі, за яку берусь, намагаюсь бути найкращою. Багато років займаюсь плаванням, а відповідно отримала багато медалей. Спробувати себе у ролі моделі вирішила відносно нещодавно, відповідно, нагород ще не так багато. Але я вважаю грандіозним досягненням після трохьмісячних занять у цій сфері перемогти у номінації «The best photo-model” у Міжнародному конкурсі юних моделей “Mini-model international award 2018”.

9. У чому ваше натхнення?

Мене надихають позитивні люди, які попри щоденні труднощі продовжуюсь бути закоханими у життя та знаходять у собі сили, щоб посміхатись.

10. Що ви порадите тим, хто тільки починає рухатися до досягнення своєї мрії у вашій галузі?

Всім, хто тільки починає рухатись до досягнення мрії я раджу бути сміливими, допитливими, завзятими та не чекати слушної миті, а кожного дня працювати над собою та робити багато-багато маленьких кроків для досягнення великої й заповітної мети.Залишити відповідь