ОБЛАСНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДИВОЦВІТ ТАЛАНТІВ

23 червня гостей та відвідувачів ТРЦ «Караван» очікує дивовижній світ дитячих талантів. Гала- концерт обласного фестивалю за підтримки Гліба Пригунова, голови Дніпропетровської обласної ради відбудеться в Каравані.

  • Facebook

Народні майстри, фольклорні, хореографічні, театральні колективи, поети та виконавці, які представлять всі регіони Дніпропетровщини на головній сцені фестивалю в ТРЦ «Караван».

Кожна громада неповторна, ми готуємось зустріти и продемонструвати колорит, настрій, культурні та історичні особливості всіх дніпрян. Ми прагнемо щоб світ почув особливий голос та гостинність Дніпропетровщини.

В програму свята входять: автентичні інтерактивні майданчики, де представлені народні промисли та вироби майстрів; гала- концерт, який об’єднає виступи артистів громад в форматах вокал, хореографія, акторська майстерність, література та інструментальне мистецтво.

Кожного учасника чекає відзнака за персональний вклад в розбудову культурного середовища області.

Особливим емоційним акцентом на завершення стане флешмоб «Нумо браття, заспіваймо!». Спів козацьких пісень колективами-учасниками фестивалю біля власних презентаційних майданчиків по- черзі створить надзвичайну атмосферу свята та єдності.

Свято відбудеться за ініціативи громадської організації «Жінки плюс» та за підтримки команди ТРЦ «Караван», комунального підприємства «Центр народної творчості «Дивокрай» Дніпропетровської обласної ради.
Коли: 23 червня з 10-00 до 17 -00

Де: ТРЦ «Караван» Дніпро

До зустрічі в ТРЦ «Караван»! Найяскравіші моменти фестивалю на сайті ТРЦ Караван Дніпро і телеграм – каналі, долучайся!Залишити відповідь