Grand Beer Opening

Наймасштабніша пивна вечірка літа пройшла 9 червня з нагоди офіційного відкриття «JUST BEER BAR», що на вулиці Госпітальній, 2.

  • Facebook

Відкріття Just Beer Bar

Міжнародний ресторанний холдинг LKafa Group презентував абсолютно новий концепт – пивний ресторан.  Саме тут кожен може спробувати 70 сортів розливного пива різних країн світу та поласувати пивними закусками.

«Just Beer Bar» має унікальну інноваційну кімнату для правильного зберігання пива. Температура  повітря в «Cold Room» 4-8 градусів з плюсом, для кращого смаку пивних напоїв там грає класична музика. А кожний сорт пива подається під певним тиском.

  • Facebook

Відкріття Just Beer Bar

Яскрава та насичена програма заряджала енергією гостей пивного ресторану.

Ведучою стала харизматична Ольга Субботіна. Артисти вечора: Ліа, Ксанті та гурт «Кокос» порадували присутніх своїми виступами. Кавер-гурт «Real Band»заспівав справжні хіти світової музики, а продовжився вечір під музику від DJ. Пивні конкурси с сюрпризами від партнерів, запальні танці від шоу-балету та яскравий настрій гостей створили неймовірну атмосферу свята.

Тарасенко Олеся
  • Facebook

Відкріття Just Beer Bar

Шеф-кухар здивував гостей фірмовою стравою – рулькою. Щедрим завершення вечора був торт від власної кондитерської «PUDRA» у вигляді келиха з пивом.

Двері пивного ресторану відкриті для вільного відпочинку в центрі столиці. Смачна кухня, холодне пиво, привітний персонал, зручне розташування та драйвова атмосфера чекають на тебе в «JUST BEER BAR», що на вулиці Госпітальній, 2.

 Залишити відповідь