Грандіозне відкриття нового ресторану «Чайхона Базар

Кожного разу компанія L’Kafa Group дивує своїми масштабними відкриттями, але такої вечірки Київ ще не бачив. В цей раз був новий підхід святкування, який розпочався ще на вулиці біля ресторану. На гостей чекала запальна атмосфера сіходного базару: welcome drink, східні солодощі, аквагрим, майстер-клас з розмальовки печива, пісочна анімація, жонглери, ходулісти, виступ східних красунь, і навіть, масаж голови від справжніх таєк. А чарівним сюрпризом, який викликав апетит за кілометри від ресторану, став баранчик, який смажився на рожні.
  • Facebook
Вечір продовжився в караоке-залі з яскравим та харизматичним ведучим – Юрієм Іванисько. Для гостей закладу співали свої хіти Юлія Войс, Тарас Копил, Олексій Сагаловський, дует ZELENО, а хедлайнером вечора став Віталька. На мить зал ресторану перетворився на подіум, адже саме ним пройшли шикарні дівчата-моделі та продемонстрували нову колекцію від дизайнера Тоді Шалінь. А балет «Кавказ» запальними танцями та майстер-класом справив шалене враження на всіх.
  • Facebook
Ще одним сюрпризом для гостей вечора став розіграш подарунків від партнерів: автошкола «Київ», салони краси «Body» та «L-Style», студія звукозапису «NewVawe», «Marengo», «Borjomi», журнал «EMOTION». Головним подарунком став автобусний тур до Європи від турагенства «Море турів». Частували всіх бажаючих стравою від шеф-кухаря, тим самим баранчиком, який млів на рожні. А на десерт був смачний торт від власної кондитерської “PUDRA”, яка розіграла десерти.
  • Facebook
В цей вечір для себе заняття знайшли і дорослі і діти. В новому ресторані є безкоштовна дитяча кімната, адже заклади холдингу L’Kafa Group – це ресторани із сімейними цінностями. Продовжилося свято запальними танцями та співом музичних хітів в караоке.”


Залишити відповідь