Благодійний дитячий фестиваль «ЩАСЛИВЦІ»

Офіційне відкриття фестивалю – 1 червня о 17:00

м.Київ, Центральний парк культури та відпочинку. Літня естрада

До Міжнародного дня захисту дітей 1 і 2 червня 2018 року  на території київського Центрального парку культури та відпочинку (Маріїнський парк. Літня естрада «Мушля») відбудеться Благодійний дитячий фестиваль «ЩАСЛИВЦІ».

  • Facebook

Організатори: БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД «ДИТИНЕЦЬ» (засновник Ірина Попова), Всеукраїнська Громадська Організація “Мистецькі Ініціативи” (Голова правління Оксана Стебельська),  Громадська ініціатива «Фонд Анни Ісламової» та небайдужі громадські діячі, волонтери за підтримки КМДА, Міністерства соціальної політики України, Міністерства освіти та науки України, Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України.

До участі у Фестивалі залучаються установи, організації, заклади, які в той чи інший спосіб, сприяють забезпеченню прав дитини, задекларованих у Конвенції ООН та соціально відповідальний бізнес.

Місія фестивалю – привернення уваги громадськості до проблем дитинства.

Цілі фестивалю – популяризація прав дітей, демонстрація талантів та здібностей дітей, налагодження інклюзивної взаємодії громади.

В програмі Фестивалю: виступи дитячих колективів та запрошених зіркових гостей, популярних українських виконавців, майстер-класи, розваги, лотереї, просвітницькі лекції та тренінги, презентації соціальних проектів від НГО.

Програма Фестивалю проводиться просто неба у формі дитячого свята (розваг), побудованих в ігровому форматі. Кожна локація цікава дітям, підліткам та дорослим з абсолютно різними інтересами.

Під час Фестивалю проводитиметься благодійна лотерея з метою збору коштів на забезпечення оздоровлення та літнього відпочинку дітей з родин, які опинились в складних життєвих обставинах.

“ЩАСЛИВЦІ” – міждисциплінарний культурно-просвітницький фестивальний проект – свято організоване для дітей та за участі дітей.

На Фестиваль запрошуються усі діти з родинами, а з особливою увагою діти воїнів АТО, військових медиків і волонтерів, діти-сироти, переселенці і діти із малозабезпечених сімей.

Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри. Адже, саме від нас, дорослих, залежить те, як складеться доля кожної маленької людини, а, відтак, і нового покоління українців.

До зустрічі на території  ЩАСЛИВЦІВ!

ВХІД ВІЛЬНИЙЗалишити відповідь