Весільний Бранч з телеведучою Розою Аль-Намрі

27 травня відбулася зустріч з телеведучою Розою Аль-Намрі в рамках Весільного Бранча у французькому стилі. Учасниця третього сезону програми «Холостяк» і ведуча пост-шоу проекту «Як вийти заміж?» поділилась з учасницями роздумами про важливість проведення весільного свята та відповіла на питання, які часто виникають при підготовці головної події в житті кожної дівчини.

  • Facebook

Учасниці дізналися про французькі весільні традиції та отримали цінні поради від весільного стиліста Юлії Дзідзігурі. За участю модельного агентства Vita Models були представлені весільні сукні з колекції дизайнера Оксани Правник.

Подія пройшла за підтримки весільного салону «Anne-Mariee», ювелірного бренду DIAMOND of LOVE та компанії INKERMAN Ukraine.

Аристократичний антураж салону доповнили: мережа магазинів подарунків Lefard, кондитерська майстерня Victory Sweets Bakery, флорист і декоратор Наталі Ковальчук.

За словами ініціатора та організатора івенту Лілії Гоголюк, «ця зустріч була проведена, щоб дати учасницям відчути хоча б дещицю тих емоцій, які вони можуть пережити на власному весіллі».

Більше фото за посиланням: https://bit.ly/2J1nKTVЗалишити відповідь