• Home
  • Здоровий спосіб життя
  • Київський дитячий яхт-клуб «Оболонь» запрошує школярів безкоштовно займатись вітрильним спортом

Київський дитячий яхт-клуб «Оболонь» запрошує школярів безкоштовно займатись вітрильним спортом

Понад 100 школярів відвідали 21 травня День відкритих дверей у СДЮСШОР з вітрильного спорту міста Києва. Для усіх відвідувачів проводилися майстер-класи на яхтах та лекції. Крім того, вихованці вітрильної школи провели регату у якій прийняло участь близько 30 яхт.

  • Facebook

«Вітрильний спорт – це цікаво, захопливо та престижно. Ми запрошуємо усіх школярів у віці 9–14 років записатись на нашу  секцію, яка, підкреслюю, є абсолютно безкоштовною! Звісно, наша матеріально-технічна база далеко не нова і ми всіляко шукаємо меценатів, які б змогли нам хоч трохи допомогти, але це не заважає нашим вихованцям займати перші місця на найпрестижніших світових змаганнях і навіть вигравати Олімпійські Ігри. Тож, якщо романтика білих вітрил та моря завжди вас тягнула до себе – не зволікайте та записуйтесь, вітрильний сезон вже відкритий», – наголосив під час офіційного відкриття заходу директор СДЮСШОР з вітрильного спорту міста Києва Максим Чес.

У яхт-клубі можна записатись на такі класи яхт, як «Оптиміст», «Кадет», «Фін», «470» та навіть на Олімпійські класи яхт, такі як «Лазер» і «Лазер – радіал».

Наразі, вітрильним спортом у СДЮСШОР займається кількасот школярів, багато з яких вже є чемпіонами у різних престижних вітрильних регатах. Під час зимового періоду, коли вихід на воду яхт неможливий, яхтсмени поглиблено вивчають теорію та займаються різними командними видами спорту.

Захід відвідав призер Олімпійських Ігор Георгій Леончук, які також є вихованцями СДЮСШОР. Він поділилися досвідом та секретами перемоги регат: «Головне це наполегливість та любов до вітрил», – наголосив спортсмен.

Захід проходив за підтримки Національного олімпійського комітету України.Залишити відповідь