Презентація поетичної збірки Романа Кофмана “Стихи”

24 травня в 18-30 відбудеться презентація поетичної збірки Романа Кофмана “Стихи” в галереї “КалітаАртКлуб”

  • Facebook

На питання, чи знаєте ви, хто такий Роман Кофман, ви відповісте: ну як же, це видатний диригент, який… І далі настане пауза, тому що багато деталей творчого шляху видатного диригента маловідомі широкому загалу.

Насправді Роман Кофман у різний час був головним диригентом кількох українських, а також польських, південнокорейських і німецьких оркестрів, протягом декількох років працював головним диригентом Боннської опери, ставши першим українським диригентом, який очолив західноєвропейський оперний театр, випустив альбом із записом всіх 15-ти симфоній Шостаковича.
Роман Кофман стверджує, що музика – не його покликання, а всього лише рід занять. Душа його нібито більш лежить до літератури – і він доводив це, випускаючи одну за одною 7 книг прози і поезії – всі вони отримали теплий, якщо не сказати захоплений, відгук у читачів.
Видавництво «Саміт-книга» вперше звернулося до літературної творчості Романа Кофмана, випустивши повну збірку його віршів, включаючи вірші «іронічного жанру» вперше представлені автором на суд читачів.Залишити відповідь