• Home
  • Краса, стиль, мода
  • Український бренд 2KOLYORY представив колекцію в рамках дипломатичного прийому

Український бренд 2KOLYORY представив колекцію в рамках дипломатичного прийому

14 травня в Мистецькому Арсеналі відбувся дипломатичний прийом “Українські Амазонки” за участі міжнародних дипломатів і вищого керівництва країни. Він був приурочений Всеукраїнському Дню вишиванки. Організатори заходу залучили українські бренди одягу, які розвивають національну моду і підтримують українську культуру в кожному своєму виробі

  • Facebook

В рамках заходу відбувся етнопоказ одягу з вишитими елементами. Моделями виступили справжні герої України, які служать в зоні бойових дій – журналісти, волонтери та медики. Всі, хто бореться за Україну і кожен день відстоює її право на свободу.

Український бренд 2KOLYORY також взяв участь у показі і продемонстрував, що національні мотиви у виробах не зобов’язують надягати їх тільки до свята. Вишиті плаття і сорочки відмінно вписуються в повсякденний гардероб і лише додають в нього яскравих деталей і акцентів.

  • Facebook

Найбільш ефектною моделлю показу стало весільна сукня бренду. Білосніжний наряд щедро прикрашений аплікаціями квітів і вишивкою. Талію підкреслює подовжений корсет в тон сукні, який також прикрашений флористичними деталями. На грудях і на верхній частині рукава декор розміщений на прозорих вставках, що робить наряд більш повітряним та легким.

В рамках заходу були представлені тематичні картини живописців з усієї України, картини-полотна “Українські амазонки”, на яких зображені сучасні дівчата-військові, одягнені в національні вбрання різних регіонів України.

  • Facebook

Наряди від 2KOLYORY продемонстрували гості: Наталія Мірошниченко, Ладо Костандян, Анна Мовсісян, Надія Матвєєва, Ганна Добриднєва, Ганна Пономаренко, Вікторія Чекурда, Анна Козир, Марі Латте, Діана Глостер.Залишити відповідь