Дитячий благодійний захід «Планета дитинства»

Напередодні Дня захисту дітей заслужений журналіст України, громадський діяч Марина Кінах та Арт-школа моди та краси KidsStyle» проводять благодійний захід для дітей «Планета дитинства».

Дата та місце проведення: 27 травня 2018 року, з 13-00 до 15-30 в концертному залі і фойє Київської обласної державної адміністрації (м. Київ, пл. Л.Українки, 1).

  • Facebook

Партнери і спонсори заходу: Український союз промисловців та підприємців, ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат», Національна платформа «Жінки за мир», туристична фірма «Яна», Медичний центр «Верум», меценат Людмила Русаліна та Солодкий партнер ТМ «Домашнє свято», Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну ім.Сальвадора Далі, Київський Національний університет культури і мистецтв, Event agency «Festival», ТМ «Молока від фермера», Мережа парків для активного сімейного відпочинку та святкування днів народжень “Дитяча планета”.

Медіа-партнери: Генеральний медіа-партнер Lucky Ukraine №1 блог-журнал України про цікавих людей та цікаві події.

Цільова аудиторія: діти з інвалідністю, діти з багатодітних сімей, діти з малозабезпечених сімей, діти воїнів АТО, діти, постраждалі внаслідок бойових дій в зоні АТО, діти-переселенці зі Сходу України. В заході візьмуть участь 350 дітей.

Мета заходу– подарувати дітям свято, гарний настрій, а також долучити їх до творчості, підняти моральну культуру особистості дитини, яка проявляється в таких якостях, як доброта, милосердя, співпереживання, готовність зрозуміти іншого.

Гостей заходу чекає дитяча розважальна програма (дитяча анімація), твістінг, аквагрим, майстер-класи та цікаві сюрпризи від організаторів.

Також в ході свята відбудеться вистава з творчими номерами художніх колективів з різних міст України.

По завершенню свята кожна дитина отримає подарунок.

Голова оргкомітету – Семенюк Тетяна Володимирівна

Тел. +38067 3995555, +38050 4140922

e-mail: sv_tt@i.uaЗалишити відповідь