Неймовірний голос Лени Штефан

Лена Штефан – Співачка і телеведуча, улюблена учениця оперної діви Євгенії Мірошниченко, голос Тура Пам’яті Вітні Х’юстон

  • Facebook

Лена з дитинства мріяла стати співачкою. Закінчила з відзнакою музичну школу по класу фортепіано, а потім – Національну Музичну Академію України ім. П.І.Чайковського в класі чудового педагога – Євгенії Мірошниченко, отримавши спеціальність «оперний і концертний співак, викладач». З другого курсу співачка консерваторії самостійно зайнялася естрадним вокалом, взявши за еталон творчість свого кумира – естрадної поп-діви Вітні Х’юстон. З 2006 по 2011 рік Лена була солісткою легендарного колективу – Національного заслуженого академічного українського народного хору ім. Григорія Верьовки, а потім зайнялася сольною кар’єрою естрадної співачки під керівництвом продюсера Сергія Устюгова (музикант, вокаліст, засновник київського рок-гурту «SHERIFF», президент Київського Рок-Клубу). Були створені перші композиції для дебютного альбому співачки – «Show Me Love», «All at Once», «Любов і Обман».

В наслідок композиція «Любов і Обман» стала заголовною композицією однойменного дебютного альбому співачки. Незабаром була випущена англомовна версія даної композиції на слова продюсера Сергія Устюгова – «The Love and The Lies». Навесні 2012 року був записаний дует з Сергієм Устюговим його авторської композиції – «Світанок», дебют Лени в стилі рок. Робота отримала високу оцінку як фахівців в області шоу-бізнесу і музичного мистецтва, так і широкого загалу слухачів.

Творчість Лени Штефан стрімко набирає популярність в 2012 році, відкривається робоча студія в офісі її продюсера в м.Києві, приміщення якої використовується для репетицій і запису нових треків і відеоверсій композицій. Одна з найбільш знакових композицій – дует Лени та її продюсера «Не Повернуся», так само завоювала широку аудиторію слухачів і стала найбільш ротованою композицією Лени на радіо.

У серпні 2012 року випускається диск дебютного альбому Лени Штефан «Любов і Обман». Надалі альбом був поширений в торговій мережі України та деяких сусідніх країн.

З листопада 2012 року Лена стає телеведучою світської програми «Що таке добре і що таке погано» на телеканалі «Максі ТВ». В гості до співачки приходять найзнаменитіші люди країни, такі як Джамала,

Олег Скрипка, Остап Ступка, Олександр Злотник, Олена Шоптенко, Вадим Красноокий та інші творчі особистості, і розмовляють про різні сторони життя, обговорюючи, що в ній добре, а що погано.

Так само в листопаді 2012 продюсер співачки Сергій Устюгов починає підготовку масштабної події – Тура Пам’яті Вітні Х’юстон. Шоу проходило в Україні з 5 по 10 лютого 2013 року і складався з 4-х двогодинних концертів при 100% живому виконанні в кращих залах Києва, Одеси та Донецька. Лена Штефан стала голосом Тура Пам’яті Уїтні, виконавши вживу відомі хіти великої поп-діви. На сцені Лені допомагали 8 музикантів, 5 бек-вокалісток, шоу балет з 10 осіб, партію саксофона виконав Золотий Саксофон України Ігор Рудий, а відомий ведучий Тимур Мірошниченко під час концертів нагадав глядачам про найбільш яскраві фрагментах з життя Уїтні.

Тур викликав небувалий інтерес у ЗМІ та широкої громадськості. Шоу в лютому 2013 року очолило ТОП-5 подій в Україні в області шоу-бізнесу і музичного мистецтва, а також потрапило в ТОП-10 за підсумками 2013 року.

Кілька останніх років Лена веде широку міжнародну діяльність, виступаючи в основному за кордоном. Співачка готує великий музичний проект, який планує представити в кінці року.Залишити відповідь