Унікальний соціальний простір всього за 60 днів на річці Либідь

Молодь Києва запустила безпрецедентний проект по благоустрою столиці! Термін на втілення його в реальність: 2 місяці! Гадаєте неможливо?…
Протягом 60 днів на території річки Либідь створюватиметься унікальний творчий простір з вуличним кінотеатром, парковою зоною, територією для спорту \ танців, йоги, тощо, надсучасними лавками та багато інших надсучасних зон. Активісти розповідають, що мріють, або ця територія перетворилась у яскраву візитівку столиці і магнітом притягувала всіх гостей столиці.

  • Facebook


Ініціативна група із 22-х чоловік вже запустила незворотній процес створення соціальної платформи Lybid 7.0 Social Active Space, де зможуть проявитись всі бажання по втіленню найсміливіших подій та видів відпочинку!

За адресою вул. Ямська, 4 вже зараз створюється місце де буде:

– відкритий кінотеатр на 40 місць;

– бокс з обміном книг;

– портативні зарядні пристрої для гаджетів вбудовані в сидіння;

– очищені та зелені місця для проведення йоги та фітнесу;

– подіум з дерева де можна проводити літературні вечори, бізнес-тренінги та втілювати багато інших сміливих ідей;

– історичний стріт-арт теритоії, який притягуватиме іноземців як сакральне місце Києва.

 

Термін реалізації проекту 60 днів, відкриття 1 червня на день захисту дітей!

 

Бюджет проекту 700 тис грн, вже зібрано…

 

Відновлювальний простір: щорічне очищення самої річки дає можливість виявляти нові підводні джерела та плавуни. Загальний стан річки, як водної артерії міста є задовільним.

Екологія рослин: навколишнє середовище річки Либідь має дуже активну рослинність, деякі ділянки потребують озеленення та ланшафтного оздоблення – обрізки дерев, прибирання, насадження.

 

Екологія сьогодні: показники взятих проб води у 2017 році із річки Либідь є в нормі. Стан води в річці є придатним для створення, вздовж всієї прилеглої території, зон благоустрою.

 

Як за два місяці зробити масштабний проект? Слідкуйте за новинами проекту “Либідь 7.0” і дізнаєтесь!) До нових вершин і новин!)

 Залишити відповідь