Фестиваль сучасної кераміки ЦеГлина в рамках Kyiv Art Week

Фестиваль сучасної кераміки «ЦеГлина» всеукраїнський проект у сфері художньої кераміки, спрямований на розвиток професійної української кераміки.

  • Facebook

Метою Фестивалю є : демонстрація досягнень українських художників-керамістів, презентація творчості митців та їх творів, творче спілкування керамістів, теоретиків, галеристів, колекціонерів, дизайнерів, архітекторів.
Основними завданнями Фестивалю є: демонстрація сучасного стану розвитку української художньої кераміки; формування загального і культурного інтересу до мистецтва кераміки; культурний, професійний та творчий обмін між митцями; обговорення актуальних проблем теорії й практики сучасної української й світової кераміки; пропагування української художньої кераміки серед галеристів, колекціонерів, архітекторів, дизайнерів, організаторів мистецьких акцій та налагодження міждисциплінарної співпраці.
Місце проведення Фестивалю:
Арт-простір на Подолі «ЦеГлинаАрт» в рамках заходу Kyiv Art Week.
Концепція фестивалю «ЦеГлина-2018» – «Трансформації»
Наше життя є надзвичайно динамічним і мінливим. Ми живемо в добу великих змін та винаходів. Іноді ці зміни мають великомасштабний характер, іноді стосуються лише окремої людини. Мистецтво завжди було своєрідним індикатором, який відображає і фіксує переміни в суспільстві. Показовими є також ставлення суспільства до мистецтва.
Дедалі частіше глядач стає не просто стороннім спостерігачем, а співавтором мистецького твору. Така активна позиція глядача спонукає художника до створення інтерактивних творів, що можуть трансформуватися у часі і просторі та набувати нового змісту.
Керамічні об’єкти вже давно втратили своє утилітарне призначення і стають частиною інсталяцій та перфомансів. У дизайні є термін «образні і морфологічні трансформації», який означає процес змін, перетворення однієї форми в іншу, що володіє новими змістом, характеристиками та функцією.
Основна ідея робіт-трансформерів, незалежно від їхньої тематики, полягає в можливості різноманітного укладу елементів.Залишити відповідь