Adidas презентує The BASE Kyiv — унікальний простір для вуличного футболу

Київ, травень 2018 року — adidas презентує перший в Україні футбольний майданчик The BASE Kyiv — унікальний простір, де кожен зможе відчути себе зіркою футболу, гравцем, який досягає успіху завдяки своїй майстерності й креативності та готовий на все, щоб стати першим.

  • Facebook

Напередодні фіналу UEFA Champions League The BASE Kyiv збере найкрутіших вуличних футболістів, професійних гравців, а також усіх небайдужих до цього виду спорту. Простір, розташований на Подолі, у приміщенні заводу Tetra Pak, неподалік від станції метро «Тараса Шевченка», відкриється 18 травня та функціонуватиме протягом тижня.

  • Facebook

adidas The BASE Kyiv — це поєднання вуличного й професійного футболу на території одного з найбільш урбаністичних місць Києва, де під одним дахом розташуються цілий стадіон з трибунами, клітка для гри в панну й майданчик для стрит-футболу, лаундж та розважальні зони, включаючи фуд-корт, кікер, пінг-понг. На відвідувачів The BASE Kyiv чекають безкомпромісні футбольні баталії у форматі 5 × 5, 2 × 2, 1 × 1 і батли на PlayStation, а також трансляція фіналу UEFA Champions League, вечірки, турніри та майстер-класи. Гості простору також зможуть поспілкуватися з професійними гравцями, сфотографуватися з кубком UEFA Champions League і просто чудово провести час із друзями під класну музику.

Ключовими заходами The BASE Kyiv стануть футбольні турніри Young Champions для підлітків 13—15 років та вже відомий футбольній аудиторії столиці Tango League (16-25 років).

Реєстрація на всі турніри відкрита на сайті www.adidas.com/ua/thebase.

Усім відвідувачам Бази також буде запропоновано протестувати футбольні новинки від adidas.  Завдяки тому, що простір повністю крити, гравці не залежатимуть від погодних умов і зможуть тренуватися в будь-який зручний для них день.

Робота The BASE Kyiv завершиться 26 травня спільним переглядом трансляції фіналу UEFA Champions League на великому екрані.

Офіційний сайт проекту — www.adidas.com/ua/thebase.

Усі події The BASE Kyiv — у Facebook та Instagram.

https://www.facebook.com/thebasekyiv/

https://www.instagram.com/thebasekyiv/

Відео-тизер — https://www.youtube.com/watch?v=9IbPX-CAFQgЗалишити відповідь