Пишаємось та цінуємо творчість з дитинства: конкурс ART KIDS відкрив експозицію в Національному Музеї Тараса Шевченка

14 квітня 2018 року в Національному музеї Тараса Шевченка відбувся 2-й творчий захід для юних художників ART KIDS. В конкурсі прийняло участь більше 100 талановитих дітей з усієї України, серед яких діти з багатодітних родин, діти з обмеженими фізичними можливостями та діти із зони АТО. Головною умовою участі було бажання творити та мати здібності до малювання!

Організаторами заходу виступили громадський діяч, засновниця 1-го блог-журналу LuckyUkraine Олеся Тарасенко та куратор проекту ArtKids Альона Кириченко.

Членами жюрі заходу були: Оксана Фурса, Слава Займак, Лідія Селянко, Сергій Луценко, Анастасія Гончаренко та Едуард Межул.

Протягом всього заходу відбулись: майстер – клас від Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі, майстер-клас з каліграфії, показ етнічної колекції одягу від KidsStyle, Арт-школа моди та краси та виготовлення віночків від дизайнера Яни Козловської, показ колекції “Веселка над Хрещатиком” від юного дизайнера Вікторії Денисової, а також були представлені: зона профорієнтації від Київського міського центру зайнятості та фотозона від фотографа Олени Женевської.  

  • Facebook
Захід відбувся за підтримки Союзу вірмен України та партнерів: Київського міського центру зайнятості, Парку “Київська Русь”, Мистецького інституту художнього моделювання та дизайну імені Сальвадора Далі, видання Самміт-книга, Denken Store, ZABUGOR.COM Luxury Travel Club, L’KAFA CAFE, Молоко від фермера, British Study Centres Ukraine, My Angels dress, ресторану ” За двома зайцями”, Синій Льон, агенції  ефективних комунікацій BE MY MEDIA та інші.

Всі учасники отримали дипломи та подарунки,а також спец – премії від партнерів конкурсу ART KIDS.

  • Facebook
Модний партнер: Ольга Лейбова, засновниця та дизайнер бренду Infant  відзначила у спеціальній номінації конкурсу учасницю конкурсу Марію Кириченко яскравим подарунком з нової колекції.

«Бренд Infant – є саме дитячим тому, що в дитячий одяг можна вкласти більше індивідуальності, використовувати яскраві кольори, декор, нестандартні малюнки, як кажуть, цілком довіритися фантазії. З будь – якої непримітної речі можна створи яскраву, дати їй життя.  Чому ART KIDS? Іноді батьки розуміють процесс виховання як обмеження певними рамками: що можна одягати, що не можна, яскравий одяг непрактичний і т. п. Тому дитячий малюнок – це свобода самовираження, дитина малює те, що бачить та відчуває, в неї не існує ліміту фарб та настрою».

Ігор Галан, художник, автор арт – проекту Brexit, теж відзначив учасника конкурсу, юного митця  Роберта Данеляна, незвичайним подарунком від себе.

« Я дуже радий, що у нас в країні проходять такі конкурси як ART KIDS, для того щоб виявити творчий потенціал серед діток. Діти – вони дуже емоційні, в них своє бачення світу, вони вчаться мислити, комбінувати та комунікувати за допомогою образів, це дуже важливо. Навіть, якщо людина не стане митцем, малювання – це прояв себе та дуже гарно розвиває особистість. Не можна ніколи обмежувати дитину в малюванні фарбами, вона не просто малює, а мислить, уявляє та передає своє бачення навколишнього світу. Я довго думав, що подарувати переможцю знакове, особливе. Подивився у себе в студії і підготував полотно для свого майбутнього шедевру, полірував, ґрунтував ойго. Початок енергетики покладено, це буде колаборація енергетик між мною та переможцем. Бажаю всім успіху та натхнення!»

  • Facebook

 Олеся Тарасенко,заступник начальника управління в Державна служба зайнятості (центральний апарат).

“Ми вдячні всім учасникам, а їх було більше 100 зі всієї України. Ми пишаємося, що роботи дітей на тему творчості Шевченко були не лише представлені в Національному музеї Тараса Шевченка, а й стануть частиною експозиції майбутнього музею Шевченко в Єревані (Вірменія). Щиро дякуємо всім партнерам та ЗМІ за популяризацію національних традицій та підтримку дитячого мистецтва!”Залишити відповідь