STAR Opening L’KAFA CAFE!

В ці вихідні в Києві відгриміла грандіозна зоряна вечірка на честь відкриття нового ресторану L’KAFA CAFE на вулиці Княжий Затон 2/30. Тематика вечора «STAR Opening» була обрана неспроста. Власник ресторану Усама Кафа зробив акцент на тому, що всі гості вечора є для нас зірками, які висвітлюють шлях для подальшого розвитку компанії.

  • Facebook

Червона доріжка, яскраві ходулісти, мім-повелитель зірок створили настрій свята одразу біля входу. Всіх гостей зустрічав усміхнений персонал, фуршет і святкова атмосфера. Ведучими вечора стали яскраві Солоха та Big Boss. Приємний настрій гостям дарували артисти: Vladyslav Gorshchynskiy, Тарас Копил, Олексій Сагаловскій, VLADI SLAVA і Олександр Павлик, запалили зал своїми хітами, а Led Theatre вразив яскравим світловим шоу. На приємне здивування гостей, влаштовувати сюрпризи можуть не тільки артисти, але й співробітники L’KAFA CAFE. Кальянщики ресторану подарували неймовірне кальян-шоу, від якого неможливо було відвести погляд. Шеф-кухар презентував смачне м’ясне блюдо з меню ресторану, а солодким сюрпризом від усієї команди став торт, який підкреслив тематику вечора.

Традиційну червону стрічку, прикрашену золотими зірками, яка символізує відкриття нового закладу, урочисто перерізав президент компанії Усама Кафа разом зі згуртованою командою L’Каfа Group.

  • Facebook

«Бачили ніч, гуляли всю ніч до ранку» – з пісні слів не викинеш … на відкритті L’KAFA CAFE саме так яскраво і відпочивали! Гарячі танці, веселі пісні в караоке, освіжаючі коктейлі, усміхнені гості – запалюємо зірки разом з L’KAFA CAFE!Залишити відповідь