• Home
  • Бізнес, персоналії
  • Другий Міжнародним бізнес-форумом «Бізнес WOMAN 2018» та Всеукраїнський Networking «Жінка. Кар’єра. Бізнес»

Другий Міжнародним бізнес-форумом «Бізнес WOMAN 2018» та Всеукраїнський Networking «Жінка. Кар’єра. Бізнес»

23 квітня 2018 року в Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» буде проводитись Другий Міжнародний жіночий бізнес-форум «Бізнес WOMAN 2018» та Всеукраїнський Networking «Жінка. Кар’єра. Бізнес».

  • Facebook
Основною метою заходу є консолідація зусиль жінок бізнесу, політики та соціальної сфери задля налагодження тісної співпраці, обміну досвідом та сприяння розвитку жіночого підприємництва в Україні.

Цей захід надасть можливість учасницям поділитися досвідом започаткування та ведення бізнесу, презентувати свої досягнення і знайти нових партнерів, адже учасниками заходу стануть близько 1000 жінок з 20 країн світу.

Учасниками заходу будуть відомі в Україні та світі жінки, серед яких  – представники влади та бізнесу, дипломатичних структур, міжнародних організацій, наукових та аналітичних центрів, соціальної сфери та засобів масової інформації. Спікерами форуму будуть медійно відомі в Україні та світі жінки, які досягли вагомих результатів на вітчизняному та міжнародному рівні.

Під час якого запрошені з усієї країни успішні жінки-підприємці, які активно співпрацюють зі службою зайнятості, матимуть можливість презентувати свій бізнес, продукцію, яку випускає їх підприємство, а також обмінятися досвідом та кращими практиками роботи.

Всеукраїнський Networking «Жінка. Кар’єра. Бізнес» представить у приміщенні Міжнародному конгрес-центрі «Український дім» приклади успішного бізнесу, організованого жінками. Участь у Networking вже підтвердили більше 80 жінок, які вдало ведуть свій бізнес і хочуть презентувати його на всю Україну. Заявки на участь у Всеукраїнському Networking «Жінка. Кар’єра. Бізнес» приймаються до 20 квітня включно.

Захід відбувається за підтримки державної служби зайнятості. Участь у заході безкоштовна. Деталі за телефоном: 050-130-63-44Залишити відповідь