• Home
  • Стиль життя, події
  • II Міжнародний Стоматологічний Форум (IDF) – розпочне нову хвилю інновацій в стоматології України

II Міжнародний Стоматологічний Форум (IDF) – розпочне нову хвилю інновацій в стоматології України

З 11 по 13 квітня у МВЦ відбудеться головна подія для всіх стоматологів та ортодонтів країни – II Міжнародний Стоматологічний Форум (IDF).  Провідні вітчизняні та світові виробники представлять профільній аудиторії кращі досягнення стоматологічної індустрії.  Саме тут вперше презентується все найновіше і найцікавіше, що розроблялося протягом року на стоматологічному ринку: нове обладнання, препарати, інструменти та технології.

  • Facebook

Майданчик IDF обирають ключові компанії, виробники, керівники державних та приватних клінік, відомі фахівці, дистриб’ютори, імпортери та експортери ринку, представники мережевого рітейлу, оптової й роздрібної торгівлі, а також молоді спеціалісти галузі. Оскільки участь у Міжнародному Стоматологічному Форумі – це краща можливість заявити ринку про себе, презентувати свій продукт цільовій аудиторії, сформувати нові бізнес зв’язки і професійні знайомства, знайти цікаві пропозиції, залучити інвестиції та укласти вигідні контракти. Саме тому форум закріпив за собою репутацію місця зустрічі професіоналів ринку стоматологічних послуг в Україні.

В рамках форуму близько 50 компаній-учасниць з України та інших держав демонструють останні новинки ринку: зуботехнічне обладнання та устаткування для лабораторій, стоматологічні установки, дезінфекційні, стерилізуючі та гігієнічні засоби, ортодонтичні й композитні матеріали, системи та інструменти для дентальної імплантології,  хірургічні інструменти, рентгенівське обладнання і матеріали, радіовізіографи,  відбиткові маси, цементи, системи для відбілювання зубів, матеріали одноразового вживання  та багато іншого, що цікавить профільну аудиторію. Експозиції заходу наглядно показують тенденції українського і світового стоматологічного ринку та виділяють найперспективніші напрямки для подальших інвестицій у галузь.

Завдяки науково-практичній програмі форуму за участю провідних світових експертів захід отримав міжнародне визнання – події, яку відвідають видатні науковці, професійні стоматологи, топ-менеджери відомих фірм виробників, а також представники МОЗ України та інших держав.

Міжнародний стоматологічний форум слугує ефективною платформою для навчання, підвищення кваліфікації та  обговорення важливих питань галузі. Численні науково-практичні конференції, семінари, лекції, та майстер класи відбуваються протягом всіх трьох днів проведення форуму.

Організатори наймасштабнішої стоматологічної події країни – провідний виставковий оператор ДП “Прем’єр Експо” (ITE Group Plc) та Всеукраїнська Асоціація Імпортерів та Виробників Стоматологічної Продукції

За підтримки Міжнародної виставки «Охорона Здоров’я» Public Health

В минулому році Міжнародний Стоматологічний Форум не тільки виправдав, а навіть  перевищив очікування учасників та відвідувачів. Захід відвідали більше ніж 5000 фахівців стоматологічної індустрії, а загальна площа експозицій склала понад 3000 м².

У 2018 році нове партнерство організаторів та нове місце проведення стоматологічного форуму – обіцяє вивести захід на новий, грандіозний рівень!

Стоматологічний Форум стане точкою відліку для провідних компаній, які зможуть продемонструвати свою продукцію і технології цільовій аудиторії, обмінятися досвідом та отримати нові бізнес контакти.

Нас обирають кращі!

Ласкаво просимо 11- 13 квітня 2018!

__________________________________________________________________

Міжнародний виставковий центр (Україна, м.Київ, Броварський пр-т 15

Акредитація представників ЗМІ:

Олександр Казмиришин

e-mail: A.Kazmirishin@pe.com.ua

+ 38 (093) 973 86 16Залишити відповідь