Прем’єра “Жага смерті” в кінотеатрі “Украіна”

4 квітня 2018 року в кінотеатрі «Україна» відбувся допрем’єрний показ бойовика «Жага смерті»

  • Facebook

Хірург Пол Керсі щодня рятує людей, але, по жорстокої волі долі, він змушений стати знаряддям відплати після шаленого нападу вуличної банди на його найближчих і улюблених – дружину і дочку. Кінокартина є ремейком однойменного фільму Майкла Уіннер 1974 року. Цікавий факт: зіграти головну роль пропонували таким зіркам, як Сильвестр Сталлоне, Бенісіо Дель Торо, Расселл Кроу, Метт Деймон, Бред Піт, Вілл Сміт. Однак керівництво студії вирішило знімати Брюса Вілліса, і не прогадало.

  • Facebook

Режисером картини виступив Елай Рот, найбільше відомий за участю у фільмі Квентіна Тарантіно «Безславні виродки» (2009 року), а також і за своїми власними режисерським робіт – фільмами «Хостел» і «Лихоманка». Він став найкращим режисером для фільму «Жага смерті», як і Брюс Вілліс – прекрасної зіркою для головної ролі.

  • Facebook

Спеціально перед запуском фільму на широких екранах в Україні, бренд Viva! зібрав зірок, селебрітіс і публічних персон в кінотеатрі «Україна», щоб у дружній атмосфері відзначити повернення одного з самих затребуваних акторів світу.

  • Facebook

Зіркову вечірку відвідали: заступник головного редактора журналу Viva! Тетяна Витязь, головний редактор сайту viva.ua Людимили Гріцфельдт, Лавіка, брати Борисенко, Даша Трегубова, Олег Панюта, Микола Матросов, Монро, Лада Лузіна, Євген Синчук, Олексій Мочанов, Соня Кей, В’ячеслав Соломка, Світлана Леонтьєва, Віктор Андрієнко.

  • Facebook

Ведучий заходу – Вадим Яцун.

Святковий настрій для гостей вечірки подарував DJ Mamay.ПремЗалишити відповідь