Будь ще яскравішою та сміливішою цієї весни разом з журналом «Super Lady»

«Якщо ви надумали здатися, то згадайте з чого та заради чого все починали», – звертається зі сторінок глянцю «Super Lady» головний редактор Тетяна Коляда. З першими теплими промінчиками сонця, що додають нам свою частину гарного настрою, ми починаємо прокидатися після зими. «Прокидатися» в психологічному розумінні. Напевно, кожен помічав за собою, як саме весною стає більш активнішим, ініціативнішим та прагне змін. Команда «Super Lady» вирішила надихнути на ці зміни кожну представницю слабкої статті, саме тому у весняному номері підготувала як традиційні рубрики, так і сюрпризи.

  • Facebook

«Сила жінки в її слабкості», – команда видання на чолі з головним редактором Тетяною Колядою дозволила дещо перефразувати відоме висловлювання. «Сила жінка в її вмінні робити світ прекраснішим», – про це у контексті своїх відповідей на запитання журналістів говорить кожна героїня номеру – як доросла, так і зовсім маленька. Наприклад, у рубриці «Юні та успішні» дівчата молодшого шкільного та підліткового віку поділилися своїми успіхами та баченням дорослих тем: «Як ведучій стати цікавою телеглядачеві», «Як підкорити блогер-світ, коли ти ще юна», «Як змагатися на рівні з дорослими колегами» тощо. А більш досвідчені їхні коліжанки поділилися своїм досвідом об’єднувати людей заради добрих справ та змін в суспільстві на краще. Так, про роль благодійності під час проведення АТО на сході нашої країни розповіла Народна артистка України Катерина Бужинська. Доктор педагогічних наук, професор, віце-президент Української асоціації дослідників освіти, член Британської асоціації істориків педагогіки та Британського товариства освітнього лідерства і адміністрування Оксана Заболотна поділилася своєю думкою щодо перспектив створення та становлення альтернативної школи в Україні, а також про місце жінки у сучасному соціумі. Генеральний продюсер медіапроекту «Красота требует» Олександра Ковальчук і лешмейкер, стиліст-перукар Наталія Відюл в черговий раз на власному прикладі підтвердили думку, що жінці майже все під силу, було б бажання!

Особливу увагу слід звернути на рубрики експертів весняного номеру – Ірини Омероглу та Магдалини Аль-Нагаш. Ірина провела цікаву паралель між значенням жінки та автомобіля в сучасному соціумі, і розповіла про проблеми реалізації кожної представниці прекрасної статті в стосунках.

Магдалина Аль-Нагаш розповіла про нюанси проведення та переваги наразі популярної процедури ботокса для волосся. До речі, саме Магдалина стала обличчям весняного номеру. На думку редакції, якщо весна – період бажаних змін, то обкладинку має прикрашати фото тієї жінки, яка знає про зміни все. Магдалина Аль-Нагаш не тільки знає про бажані зміни все, але ще й допомагає іншим досягти бажаного ідеалу. Магдалина – лікар вищої категорії, ЩЛХ, косметолог, сертифікований тренер-експерт з ін’єкційних і ниткових методик (ALLERGAN, APTOS); автор унікальних методик омолодження обличчя, головний лікар клініки NUCU COSMETIC; член ISD, DASIL (США); спікер національних і міжнародних конгресів індустрії краси; лауреат премії ART OF BEAUTY AWARD 2017 р. Головна героїня весняного номеру в інтерв’ю нашому виданню зізналася, що «ні разу не порекомендувала жодній пацієнтці те, що їй було б не потрібно». Тому, якщо ви знаходитесь в пошуку висококваліфікованого професіонала своєї справи – звертайтеся до Магдалини.

«Пам’ятайте, що всі великі перемоги починаються з незначних внутрішніх змін і змін у зовнішності», – нагадує Тетяна Коляда. А про речі, які варто залишити в своєму весняному гардеробі, а які – подалі відкласти – читайте в постійній рубриці «PRO-фешн».

Команда видання потурбувалася і про ваше дозвілля, опублікувавши на сторінках глянцю рекомендовану країну для weekend, кінопрем’єри, на які слід сходити, і книги, що варто прочитати. Все це ви знайдете у рубриках «Отдых и досуг» і «Афиша».

Весна з першими теплими променями сонця наповнює нас світлими почуттями і мотивує почати щось нове. Всі великі перемоги починаються з малого – з себе. Тому почніть свій шлях до перемог цієї весни, а журнал «Super Lady» вам у цьому допоможе!Залишити відповідь