• Home
  • Бізнес, персоналії
  • Сергій Шаблій: «Центр професійної підготовки кадрів фітнес індустрії «SUMMIT» – це унікальний «нішевий» досвід. Нічого подібного в Україні не існує».

Сергій Шаблій: «Центр професійної підготовки кадрів фітнес індустрії «SUMMIT» – це унікальний «нішевий» досвід. Нічого подібного в Україні не існує».

У Центрі «SUMMIT» постійно відбувається набір у групи, де слухачів навчають мислити і діяти як кращих фахівців галузі фітнесу. Навчання з практикою і найголовніше – після цього гарантованим стажуванням на обраних посадах у діючих фітнес клубах. Такого не може запропонувати жоден державний або комерційний ВУЗ. Про перспективи Центру підготовки «SUMMIT» і процес навчання в ньому розповів в інтерв’ю виданню LuckyUkraine виконавчий директор Фітнес групи «CONTINENT» Сергій Шаблій.

  • Facebook

– У зв’язку з чим виникла необхідність організації Центру підготовки кадрів фітнес індустрії «SUMMIT»?

Сергій Шаблій: – Думаю, що у цьому випадку необхідно говорити не про необхідність, а про унікальну можливість. До викладання у Центрі ми залучили професіоналів у своїх галузях найвищого рівня. Наші педагоги – це діючі тренери і лікарі з величезним досвідом практичної роботи. У нас тут сконцентрований безцінний досвід цих людей. Ми вважаємо, що кожен, хто має бажання оволодіти системою необхідних знань і вмінь, достатніх для свідомих занять фітнесом у повсякденному житті, а також поглиблених для отримання професії, повинні скористатися цим досвідом і постаратися перейняти його. Для цього ми і організували Центр професійної підготовки кадрів фітнес індустрії «SUMMIT».

  • Facebook

– Чи є сьогодні потреба в грамотних фахівцях або нестача кваліфікованих кадрів у галузі фітнесу взагалі?

Сергій Шаблій: – Фітнес індустрія перебуває на етапі зростання і демонструє стійкість навіть в епоху економічних потрясінь. З кожним роком, для все більшої кількості українців, заняття фітнесом перетворюються з модного захоплення на життєво важливу необхідність. Згідно з оцінками експертів, у великих містах  2 – 3,5%, в Києві – 4% населення є клієнтами фітнес клубів. Тому ринок фітнес послуг в Україні розвивається надзвичайно динамічно. У найближчі 5 років ринок фітнес послуг в Україні буде зростати щорічно на 20-30%, поки не досягне загального рівня членства в 5%.

– Враховуючи таку перспективу, ми спостерігаємо зростаючий попит у кваліфікованих кадрах: керуючих, адміністраторах, менеджерах з продажу, тренерах з фітнесу, фахівцях з дієтології, масажу, банних послуг, барменах.

  • Facebook

Яка зацікавленість ФГ «CONTINENT»? Це великий обсяг майбутніх проектів, чи може не справляється HR департамент?

Сергій Шаблій: Проведення корпоративного навчання є однією з основних цілей створення Центру «SUMMIT». Завдяки досить чітко вибудованій структурі та змісту підготовки, атестації, підвищення кваліфікації, перепідготовки працівників – ми готуємо фахівців відповідних спеціальностей і точно знаємо, які з них будуть затребувані у найближчі п’ять років і в довгостроковій перспективі.

– До того ж давайте порахуємо. Сьогодні до Фітнес групи «CONTINENT» входить 7 фітнес клубів мережі «СпортЛенд», 1 клуб-франчайзер та 2 клуби-партнери в управлінні. В них на різних умовах працює більше 300 співробітників різних спеціальностей і рівня підготовленості. у планах ФГ «CONTINENT» реалізація 2 – 3 проектів на рік, які необхідно запустити з нуля. І кожен з цих фітнес клубів потребуватиме формування команди. Ми вважаємо, що ті люди, які пройдуть через Центр підготовки «SUMMIT», стануть кадровим резервом для наших клубів.

  • Facebook

ВИБІР БУВ НЕПРОСТИМ: КУРСИ, ЛЕКЦІЇ, СЕМІНАРИ, ТРЕНІНГИ І ВОРК-ШОПИ

– Термін навчання складе від одного до двох і більше тижнів. Невже за цей час можна підготувати грамотного фахівця, справжнього тренера і нестандартно мислячого менеджера, якщо за роки навчання у ВУЗах студенти не досягають таких результатів?

Сергій Шаблій: – Центр підготовки «SUMMIT» не підміняє собою класичну вищу освіту і не те ж саме, що університет фізичної культури і спорту. Це унікальний «нішевий» заклад, навчання у якому дозволить здобути базові знання, пройти стажування і отримати перший досвід роботи на базі Мережі фітнес клубів «СпортЛенд». Ми впевнені, що обсяг і якість необхідних знань і вмінь дозволяє рекомендувати їх для інших клубів. Нічого подібного в Україні не існує.

– На які етапи поділяється процес навчання. Що увійде в практичний і теоретичний курси? Наскільки теорія і практика будуть відповідати сучасним запитам роботодавців?

Сергій Шаблій: – Враховуючи досвід, ми формували плани курсів за прикладною спрямованістю – розподіл теоретичних і практичних занять 60/40 – це зумовлено наявністю більш розвинених мотивів слухачів до отримання практичних умінь та навиків порівняно із теоретичними, що потребує використання специфічних інтенсивних форм та методів навчання. Тому, поряд з реферуванням теоретичних та методичних літературних джерел, обов’язковими є демонстрації та імітації застосування фізичних вправ, за допомогою використання макетів, візуальних зображень і відео матеріалів. Невід’ємною складовою прикладного навчання є виконання кожним слухачем індивідуальної практичної роботи профільного характеру під наставництвом провідних спеціалістів своєї галузі.

– Набір на спеціальності обмежений. Чому кількісний склад «навчального класу» обмежений лише 20 слухачами?

Сергій Шаблій: – 20 осіб – це той максимальний розмір групи, який ми готові прийняти і при цьому приділити студентам увагу на рівні генерального директора та організувати якісну комунікацію між викладачем і слухачами. У більш широкому складі важко забезпечити ефективний процес отримання максимального обсягу знань і умінь. Між кількістю і якістю ми однозначно вибрали друге.

– Де більш детально дізнатися про «SUMMIT»?

Сергій Шаблій: – Ознайомитися з вже сформованими навчальними планами, розкладом занять, викладацьким складом та забронювати місце на курси: «Персональный тренер (all inclusive)» та «Спеціаліст з реабілітації (ЛФК)» та інші навчальні програми можливо на сайті http://summit.center/ . Навчання проходить з понеділка по п’ятницю або по вихідних з 10:00 до 19:30 (в цей час «укладаються» п’ять академічних пар і дві перерви на каву-брейк і на обід) безпосередньо в Центрі «SUMMIT» за адресою: пр. П.Григоренка, 23, (3-й поверх), приміщення фітнес клубу «СпортЛенд».Залишити відповідь