Анна Станіславенко: «Допомагати можна і простими речами»

21 березня у Вінниці вдруге пройшов регіональний конкурс «Жінка Вінниччини 2018». До числа його переможниць увійшла бізнес-леді, голова громадської організації «Harved –розвиток особистості», засновниця онлайн-видання «HARVED online» та організаторка благодійних проектів Анна Станіславенко – вона стала володаркою номінації «Медіа». Про значення перемоги в своєму житті, про найближчі плани та про те, що спонукало її займатися благодійністю, пані Анна розповіла першому блог-журналу Lucky Ukraine.

  • Facebook

Що для Вас означає перемога у конкурсі «Жінка Вінниччини 2018»?

– Для мене важлива перемога у будь-яких  конкурсах та проектах. Адже якщо вже брати участь – то перемагати! Кожна, навіть маленька перемога, – це досягнення. Участь у  конкурсі чи проекті – це певний досвід, нові знайомства, деяких людей ти можеш відкрити для себе зовсім з іншої сторони, як хорошої так і поганої. Саме цей конкурс мені показав, наскільки важлива підтримка друзів, знайомих, рідних, людей, з якими я навіть не знайома! Всім вдячна за підтримку! Адже – це наша перемога!

Чи можете Ви сказати, що ця подія змінила Ваше життя?

– Ця подія не змінила мого життя кардинально, але деякі висновки я зробила. Після нагородження було багато поздоровлень, і це дуже приємно. Відчула себе іменинницею!

  • Facebook

Метою конкурсу «Жінка Вінниччини 2018» був збір коштів на лікування маленької Ірини Хіміч. Ви особисто займаєтесь благодійністю вже давно. Що стало для Вас поштовхом? Що може змусити Вас відмовитись від благодійності?

– Я вдячна організаторам конкурсу Людмилі Станіславенко та Ірині Борзовій, за таку благодійну мету. Адже завдяки цьому заходу було зібрано 180 000 грн на профілактичне лікування маленької Іринки, яке планується у Бостоні. Вона страждає на рідкісне генетичне захворювання – прогерію. У світі близько 100 випадків захворювання на цю недугу, а на Вінниччині – це єдиний випадок, і скоріш за все – це єдиний випадок в Україні. Збір грошей не закрито, тому якщо хтось хоче допомогти Іринці, може надіслати кошти її мамі, на картку ПриватБанку 4149 4978 6719 3940. Буду вдячна!

А поштовхом до благодійної діяльності для мене стало, мабуть, те, що я маю бажання та можливість ділитися та допомагати іншим! Коли ти бачиш щасливі очі дітей, які тебе чекають, це ні з чим не зрівняти! Ніщо не змусить мене відмовитися від благодійності!

Бути благодійником в Україні – що це означає?

– Бути благодійником – це вже добре! Немає значення де ти живеш, чи де ти знаходишся, просто приходить час і ти відчуваєш, що повинен допомагати. Розумієш, що є люди, дорослі й діти, які потребують твоєї допомоги. І не лише матеріальної, а й любові та розуміння – цього особливо не вистачає діткам в інтернатах. Ми навіть не замислюємся, що іноді можливо допомагати простими речами: добрим словом, посмішкою, гарним настроєм, вірою в людину.

Які благодійні проекти Ви плануєте найближчим часом?

– Громадська організація «Harved –розвиток особистості», яку я очолюю, займається допомогою діткам в дитячих будинках. Завдяки проведенню благодійних заходів ми допомагаємо лікарням та діткам з такими тяжкими захворюваннями, як, наприклад, онкологічними. І вже вчетверте плануємо провести у Києві Всеукраїнський дитячий фестиваль краси, талантів та моди «The Best kids of Ukraine», в рамках якого ми проводимо благодійні акції!Залишити відповідь