Нік Вуйчич підтримав реформу освіти та розпочав боротьбу з булінгом в українських школах

29 березня 2018 року в готелі Fairmont відбулась прес-конференція, яка присвячена старту всеукраїнського проекту «Безпечна школа», який ініційовано Міністерством освіти і науки  та міжфракційним депутатським об’єднанням «За духовність, моральність та здоров’я України». Проект відбуватиметься впродовж року і охопить всю країну за підтримки телеканалів 1+1 та «Надія».

  • Facebook

Згідно дослідження, проведеного UNICEF, з булінгом зіткнулися 89% українських школярів. Останнім часом цькування у школах прийняло нові, більш жорсткі форми, і страждають від нього, перш за все, діти з особливими потребами, які вважаються групою «не такими».

«40 відсотків дітей у США, що намагалися закінчити життя самогубством, робили це з причини булінгу, інші 40 відсотків через дизфункціональність своєї сім’ї. Потрібно бути достатньо сильним, щоб визнати, що тобі боляче. І сміливим, щоб про це сказати вголос. Я хочу бути голосом, щоб надихнути дітей, батьків та учителів ніколи не здаватися. Це початок руху. Не бійтеся віддавати дітей з особливими потребами у звичайні школи. Давайте покажемо нашим дітям, що таке любов, повага та щедрість» – розповів Нік Вуйчич, який спеціально прибув до України для того, щоб взяти участь в проекті.

Микола Кулеба, Уповноважений Президента з прав дитини прокоментував:  «67% дітей за останні три місяці зіштовхнулися з булінгом у школі. 24% дітей стають жертвами булінгу серед однокласників. Завдяки ініціативі Ніка Вуйчича та Лілії Гриневич скоро кожен вчитель отримає практичні інструкції, як діяти у схожих ситуаціях. Проблема булінгу не замовчуватиметься, ми зробимо все можливе, щоб діти, батьки та вчителі мали всі інструменти зупинити цькування у школах».

Проект «Безпечна школа» націлений на посилення рівня безпеки у навчальних закладах, перетворення їх на простір, де немає насильства і цькування, створення в них атмосфери довіри та взаємоповаги. Як зазначила Лілія Гриневич, міністр освіти і науки України: «Корінь походження булінгу – у зневажанні будь-яких цінностей. Школа ніколи з цим не працювала, але ми будуємо нову систему. Показник хорошої школи – це перш за все не результати ЗНО, а безпечна атмосфера».

«Ми будуємо країну. А для кого ми її будуємо? Для кого покращуємо інфраструктуру і економіку? Я вважаю, що потрібно вкладати цінності в наступне покоління. Бажаю цьому проекту успіхів» – прокоментував Павло Унгурян, народний депутат України.

Організацією приїзду Ніка Вуйчича в Україну займається його офіційний представник – комунікаційне агентство Key Strategy, за підтримки Міністерства освіти і науки України, КМДА та телеканалу 1+1 (Соціальний проект “Право на освіту”) і телеканалу «Надія».Залишити відповідь