• Home
  • Стиль життя, події
  • 81-річний киянин виграв смартфон завдяки технологічній «прогресивності» і Фейсбуку

81-річний киянин виграв смартфон завдяки технологічній «прогресивності» і Фейсбуку

27 березня Олександр Іванович Скляров прийшов на Хрещатик, щоб відзначити свій 81-й день народження і попутно вирішив взяти участь в конкурсі, приуроченому старту продажів Samsung Galaxy S9 / S9 + в Comfy.

  • Facebook

За правилами конкурсу потрібно було створити свого анімаційного героя за допомогою нової функції «анімоджі» смартфона Galaxy S9 + від Samsung і поділитися ним з друзями в мережі Фейсбук. Те, що молодь робила на «раз-два», викликало питання у більш дорослих учасників. Але тільки не у Олександра Івановича. Створивши свого героя, Олександр Іванович зробив репост на сторінці в Фейсбук і виконав всі правила участі. Найстарший учасник був рішуче налаштований виграти головний приз конкурсу – той самий новенький смартфон Samsung Galaxy S9 +, не дивлячись на велику конкуренцію – понад сто анімоджі – людина претендували на приз.

  • Facebook

Не дивлячись на день народження і активну підтримку присутніх глядачів, удача йому не посміхнулася і переможницею стала студентка з Києва. Але організатори конкурсу – компанії COMFY і Samsung, запам’ятавши колоритного і просунутого учасника з активною життєвою позицією, вирішили зробити йому сюрприз, вручивши заохочувальний приз.

Знайти Олександра Івановича було не дуже складно – він і правда активно користується соціальними мережами, розбирається в смартфонах і дуже любить фотографувати. Вже на наступний день Олександр Іванович прийшов в COMFY за новеньким Samsung J7.

На питання, що він буде робити з новим смартфоном, Олександр Іванович не роздумуючи сказав: «Як що? Відео буду знімати у мене ж YouTube-канал є, стану нарешті блогером! ». І тут же уточнив, що він в минулому кіно-механік, а також інженер-винахідник, у якого є кілька запатентованих інженерних розробок, одна з яких – «розумний світлофор».

Організатори конкурсу відзначили, що дуже раді тому, що серед їх учасників з’явилась така мотивуюча людина, адже він своїм прикладом ще раз довів, що вік – тільки цифра в паспорті, а справжні гаджетомани не мають вікових обмежень.Залишити відповідь