Форум Invest and Trade in Ukraine’ 18 відбувся 5-9 березня 2018 року в Нью-Йорку і Маямі

5-9 березня 2018 року у двох потужних американських економічних центрах – Нью-Йорку та Маямі (США) – відбулася XII та ХІІІ серія конференцій “Invest & Trade in Ukraine”. Організатор – A7 CONFERENCES, Співорганізатор – Dentons, Партнер Відновлюваної Енергетики – Tokmak Solar Energy, Інвестиційний Партнер – A7 CAPITAL, Інвестиційний Партнер США – Crelia Capital, Офіційний перевізник – Turkish Airlines, Партнер ділових подорожей – AirLife. Поштовий Логістичний Партнер – UKRPOSHTA.

  • Facebook

5-9 березня 2018 року в рамках трансатлантичного туру компанія A7 GROUP провела четвертий унікальний форум «Invest and Trade in Ukraine’ 18» у Нью-Йорку, а також перший Форум між українськими та американськими компаніями в Маямі. Ці два Форуми стали частинками Трансатлантичного туру. Унікальність “трансатлантичного” туру передбачає відвідування двох північноамериканських економічних центрів: Нью-Йорка та Майамі (США). Під час туру відбулися дискусії та зустрічі між учасниками з України та США, міжнародними інвесторів та представниками державних структур з акцентом на інвестиційні та торговельні можливості в Україні та США.

Марія Барабаш, Засновник та Президент A7 GROUP, зазначила: «Ми проводимо такі конференції вже четвертий раз в Нью-Йорку, і ми бачимо різницю. Ми ростемо, українська економіка зростає. Ми тут, і я думаю, що у нас є найкращі представники для просування України! З нами Мирослава з Вашингтону, яка представляє Україну у ЗМІ, у нас є Володимир, наш представник у інфраструктурі, з нами Ігор як поштовий логістичний представник, тут у США, з великим досвідом. Це інший погляд на Україну. У нас була перша конференція про Україну в Нью-Йорку в 2013 році, і ми бачимо велику різницю, і це позитивно. Географічний центр Європи знаходиться в Україні, у нас є багато природних ресурсів, дуже великий потенціал. Я люблю свою країну і роблю все, що можу, щоб її просунути ».

Програма Форуму складалася з двох тематичних сесій, з наголосом на енергетиці та інфраструктурі. Провідні спеціалісти галузі підготували доповіді про можливості і переваги торгівлі з Україною, можливостях інвесторів, секретах логістики, нових українських проектах та багато іншого. Серед провідних спікерів Форумів «Invest & Trade in Ukraine’18, Transatlantic»: Володимир Омелян, Міністр, Міністерство інфраструктури України, Андрій Конеченков, Віце-Президент, Всесвітня Вітроенергетична Асоціація, Марія Барабаш, Засновник та Президент, A7 GROUP, Катерина Солдак, Директор редакції, Forbes International Editions, Олександр Рєпкін, Голова Наглядової Ради Tokmak Solar Energy, Сергій Гошовський, Керуючий партнер, Hoshovsky Law Firm, Мирон Рабій, Партнер, Dentons, Андрій Прима, Інвестор, Ukraine Business Journal, Ілля Пономарьов, Засновник, Trident Acquisitions, В’ячеслав Андрійко, Генеральний директор, Willis Towers Watson, Ірина Венедіктова, Арбітр, МКАС Торгово-промислової палати України, Мирослава Гонгадзе, Глава української служби, «Голос Америки», Ігор Смілянський, в. о. Генерального Директора ПАТ «Укрпошта», Леонід Мележик, Президент, MGI Group та інші.

Учасники дискусії представили нові українські проекти в галузі інфраструктури. Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України, розповів про систему Dozorro, яка була створена в Україні як державний контроль закупівель: «Ця система базується на “Prozorro”, яка називається Dozorro, яка має багато функцій – продавати, приватизувати та інше. Українська поштова сфера – перші гравці в системі Dozorro».

Як ми вже згадували, енергетика була однією з ключових тем Форуму. Олександр Рєпкін, Голова наглядової ради, Tokmak Solar Energy, представив досягнення українського сонячного енергетичного сектору на «Invest & Trade in Ukraine 18, Transatlantic» в Маямі: «Сектор відновлюваної енергетики в Україні був закритий для зовнішнього світу на тривалий час, так відбувалося через законодавство України, але починаючи з 2016 року ми змінюємо ситуацію, тому зараз ми відкриті для інвесторів”. Андрій Конеченков, Голова Української асоціації вітроенергетики, Віце-президент Всесвітньої асоціації вітроенергетики: «Виходячи з мого 25-літнього досвіду у сфері відновлюваної енергетики, я хотів би сказати, що розвиток відновлюваної енергетики є успішним, коли існує державна підтримка і сприятлива політична ситуація в країні. Україна – це країна, де держава підтримує вітроенергетику”.

Форум був сфокусований на інвестиціях, а саме на залучення іноземних інвестицій в Україну. Мирон Рабій, Партнер, Dentons Kyiv Office, підкреслив: “Є ще багато можливостей для вдосконалення. Це надзвичайно динамічний простір. Багато хороших інвесторів, багато позитивних факторів, що приходять на цей ринок, зокрема в енергетику. Вже є позитивні тенденції в галузі відновлюваних джерел енергії, вуглеводнів та ядерної енергетики, але втримати їх надзвичайно проблематично”.

Більш детальна інформація та фотографії на веб-сайті: a7conf.com/atlantic18

Організатор – A7 CONFERENCES, Співорганізатор – Dentons, Партнер Відновлюваної Енергетики – Tokmak Solar Energy, Інвестиційний Партнер – A7 CAPITAL, Інвестиційний Партнер США – Crelia Capital, Офіційний перевізник – Turkish Airlines, Партнер ділових подорожей – AirLife. Поштово-Логістичний Партнер – UKRPOSHTA. Генеральний інформаційний партнер – РБК Україна, Генеральний Агро Медіа Партнер – Українська Асоціація Агробізнесу, Міжнародний Бізнес Медіа-Партнер – Ukrainian Business Journal, Ексклюзивний Бізнес-Медіа Партнер – Газета «Бізнес», Кар’єрний Партнер – HeadHunter Україна. Медіа-партнери – Proman, EcoTown, Global Ukraine News, журнал Terminal, Platforma, 1NEWS TV, StockWorld, Community. За підтримки Американської торговельної палати, Асоціації енергоаудиторів, Асоціації підприємств інформаційних технологій України, Асоціації відновлюваної енергетики, Обладнання та інструменти для професіоналів, Спілки українських підприємців та інших.

За додатковою інформацією звертайтесь victoria@a7-group.com.ua (Контактна особа: Вікторія Щербатюк).Залишити відповідь