Шоу-програма «Лицарські забави у Древньому Києві»

Здійснити незабутню сімейну подорож у часі в епоху відважних лицарів Середньовіччя можна чотири дні поспіль – з 8 по 11 березня, відвідавши «Парк Київська Русь»: пройтися вулицями міста та затамувати подих від величної архітектури, побачити воїнів в обладунках або навіть проїхатися на коні з Княжої конюшні. Протягом двох днів гостей запросять не лише побачити Древній Київ, а й стати частиною історії, відчути його дух.

  • Facebook

8 та 9 березня проходитиме програма, присвячена прекрасній половині людства – жінкам. Князь київський 8 та 9 березня дарує всім жінкам знижку на вхід 50%, а дівчатам до 18 років вхід буде безкоштовним. 10 та 11 березня на гостей чекатиме шоу-програма «Лицарські забави».

З 13:30 і до вечора 10 та 11 березня буде проходити театралізовано-пізнавальна програма, присвячена часам лицарів. Гості побачать, які обладунки захищали княжу дружину тисячу років назад, більш того – їх можна буде навіть приміряти у костюмерній та самому відчути, як це – вдягнути на себе десятки кілограм заліза.

Побачити вправність кінних вершників можна буде під час виступів з маневреності в верховій їзді та демонстрації володіння середньовічною зброєю. Також гості Древнього Києва побачать постановку «Лицарський герць за даму серця», під час якого два воїни верхи на коні будуть змагатись на мечах, щоб завоювати серце прекрасної дівчини.

Щоб зігрітися, отримати заряд позитиву та згуртувати родину, дорослих та маленьких відвідувачів запросять до танцювальних флеш-мобів та ігор. А азарту додасть розіграш подарунків.

Дізнатися більше про те, як жили наші предки, можна, відвідавши музеї історичного костюму та дерев’яного зодчества та оглянувши експозиції облогової техніки, середньовічного кораблебудування та катування.

Розважитись та відчути себе жителем середньовічного Києва можна буде на локаціях: кінному ристалищі для верхових прогулянок, середньовічному тирі, княжому монетному дворі для карбування монет та канатному спуску «Політайло», де можна пролетіти над Лісовим озером.

«Парк Київська Русь» представляє собою унікальний проект відтворення Древнього Києва Х ст. у його повному розмірі. Проект не має аналогів у всьому світі, а тому визнаний гордістю України. Справжнє естетичне задоволення викликають шедеври середньовічної архітектури нашої Батьківщини, а відпочивати в історико-культурних комплексах – це дійсно престижно.

Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований недалеко від Києва – в 45 хвилинах їзди – у селі Копачів, Обухівський район, Київська область. Маршрутки курсуватимуть від метро «Видубичі» об 11:00 та 13:00. Ціна квитка – 150 грн., для пенсіонерів і студентів – 100 грн., для жінок 8 та 9 березня – 80 грн., для дітей шкільного віку – 50 грн., дошкільнята – безкоштовно. Детальна інформація на сайті parkkyivrus.comЗалишити відповідь