• Home
  • Бізнес, персоналії
  • Ощадбанк та Visa запустили безконтактну систему оплати проїзду в міському наземному транспорті м. Тернопіль

Ощадбанк та Visa запустили безконтактну систему оплати проїзду в міському наземному транспорті м. Тернопіль

22 лютого у Тернополі Ощадбанк та Visa запустили систему оплати проїзду в міському наземному транспорті за допомогою безконтактних банківських карток і NFC-пристроїв на стаціонарних валідаторах і на мобільних терміналах кондуктора

 

Вперше в Україні оплата безконтактними банківськими картками і NFC-пристроями стала можливою не тільки в міському комунальному транспорті, але і на приватних маршрутних таксі.

 

  • Facebook

Тернопіль — 22 лютого, 2018 ‒ Тернопіль приєднався до числа прогресивних міст, де проїзд у міському наземному транспорті можна оплатити сучасним зручним засобом – безконтактними банківськими картками і NFC-пристроями, крім того вперше в Україні така можливість була реалізована у приватних маршрутних таксі. Валідатори і термінали відразу приймають безконтактні платіжні картки.

68 одиниць міського комунального транспорту (65 тролейбусів та 3 автобуси) та перші 15 маршрутних таксі, що обладнані мобільними терміналами, були оновлені і отримали можливість прийому оплати проїзду банківськими картками та NFC пристроями на рівні з міським електронним квитком та Файною карткою. Також, у 48 тролейбусах додатково встановлені  стаціонарні валідатори з такою ж функціональністю. Відповідно до рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради від 20.12.2017р. №980, вартість проїзду при сплаті банківською карткою складатиме 4 гривні у комунальному транспорті та 5 гривень у маршрутних таксі. Обробку платежів забезпечує Ощадбанк, який виступає еквайєром проекту.

За ініціативою мерії міста Тернопіль для реалізації цього важливого інфраструктурного проекту, що спрощує оплату проїзду в міському транспорті для мешканців і гостей міста, зусилля об’єднали оператор системи «Електронний квиток» ТОВ «Системний зв’язок», АТ «Ощадбанк» та компанія Visa. Системним інтегратором проекту виступило ТОВ «Симбол Системз».

 Залишити відповідь