BEST UA Shorts у твоєму місті!

22 лютого у кінотеатрах України стартує фестиваль короткого метру BEST UA Shorts!

  • Facebook

На глядача чекають 8 кращих сучасних стрічок від молодих та досвідчених режисерів України.

Гумористична анімація, історія кохання робота, “вирощування” ідеального чоловіка, трагікомічна боротьба з власними інстинктами, два світи сучасності, еволюція протистояння, сімейна таємниця, спроба втекти від рутини – це цікава та динамічна збірка від молодих та талановитих митців короткого метру.

Збірка поєднує різножанрові історії, які захоплюють з перших хвилин. Це чудовий кінококтейль на будь-який смак. Більшість стрічок збірки BEST UA Shorts отримали призи на українських та міжнародних кінофестивалях.

Фільми демонструватимуться мовою оригіналу (українською).

Київ: з 22 лютого у кінотеатрах “Сінема Сіті”, “Планета кіно”, “Жовтень”, “Бумер”, “Магнат”, “Флоренция”, “Лейпциг”, “ім. Т. Г. Шевченка”, “Промінь”, “Старт”, “Факел”, “Дніпро (Ленінград)”, “Ліра”, “Оскар” в ТРЦ Dream Town, “Кінопанорама”.

Львів: з 22 лютого у кінотеатрах “Планета кіно” у ТРЦ King Cross Leopolis та “Планета кіно” у ТРЦ «Forum Lviv», “Кінопалац Копернік”.

Одеса: з 22 лютого у кінотеатрах “Планета кіно” у Сіty Center Котовський, “Планета кіно” у City Center Таїрова, “Сінема Сіті”.

Суми: 3 22 лютого у кінотеатрі “Планета кіно” .

Харків: з 22 лютого у кінотеатрах “Планета кіно”, “8 1/2”.

Луцьк: з 22 лютого у кінотеатрі “PREMIER CITY”, “Адреналін”.

Тернопіль: з 22 лютого у кінотеатрі “Сінема Сіті”.

Запоріжжя: з 22 лютого у кінотеатрі ім. О. Довженко.

Чернівці: з 22 лютого у кінотеатрі “Кінопалац Чернівці”.

Дніпро: 1 березня в арт-центрі “Квартира”.

Будемо раді бачити вас на показах фільмів!

Не знайшли у переліку вашого міста? Якщо вашого міста немає у переліку локацій, ви можете залишити коментар до цього запису чи написати на info@kinolife.eu. Ми обов’язково сповістимо вас, коли буде відома локація, дата та час показу.

Для організаторів: Якщо ви маєте досвід підготовки та проведення культурних подій та ви хотіли б організувати показ фільмів у вашому місті, чекаємо вашу заявку на info@kinolife.eu

Для закладів: Якщо ви представник організації та хотіли би отримати право на показ фільмів у вашому у закладі, будемо раді чути вас: info@kinolife.eu

Акредитація для ЗМІ та блогерів: info@kinolife.euЗалишити відповідь