• Home
  • Без категорії
  • Науково-практична конференція «Модель Організації Об’єднаних Націй» в ліцеї «Наукова Зміна».

Науково-практична конференція «Модель Організації Об’єднаних Націй» в ліцеї «Наукова Зміна».

23-24 лютого 2018 року відбудеться науково-практична конференція «Модель Організації Об’єднаних Націй» в ліцеї «Наукова Зміна».

  • Facebook
Модель ООН – це захоплююча рольова гра, під час якої учні та студенти шляхом відтворення роботи органів ООН співпрацюють, дискутують, розвивають навички ораторського мистецтва та доводять об’єктивність своєї думки для знаходження варіантів вирішення проблем сьогодення.

Цікаво, що учасники Моделі ООН – делегати, секретаріат та експерти – виступають у ролі офіційних представників країн-членів ООН.

На конференції працюватимуть п’ять комітетів: Рада Безпеки (Кризовий комітет), Комітет с питань роззброєння та міжнародної безпеки, Економічна та Соціальна Рада, Рада з Прав Людини, Дитячий Фонд ООН та Комісія ООН із запобігання злочинності та кримінального правосуддя. Кожний комітет має актуальну тему для опрацювання, що складається на основі сьогоденних проблем та ситуацій.

Відзначаємо, що на конференції будуть проведені тренінги для унікального набору знань учасників у галузях, що стосуються Моделі ООН.

1-й інтернет-портал Lucky Ukraine – медійний партнер заходу.

Автор: експерт Каріна Ільїна-Карімова.Залишити відповідь