EDUCATORIUM презентує виставку Літографської майстерні 30 «Еволюція»

Культурна лабораторія EDUCATORIUM

представляє виставку                                                                                                                                      Літографської майстерні 30

«Еволюція»

6.02 — 20.02.2018

вул. Рейтарська, 8б

  • Facebook

“Еволюція” це спільний проект митців з “Літографської майстерні 30”, який є дослідженням одного явища — еволюційного розвитку людини, з трьох різних точок зору.

Художники в своїх роботах розмірковують про людину в контексті еволюційного розвитку. Наскільки цей процес в наш час є віддаленим від природнього відбору, як людина впливає на навколишній світ, споглядає, пізнає або руйнує його.

Який шлях розвитку людини буде найоптимальнішим? Що допоможе нам проіснувати як виду, і який стрибок має зробити людина у своїй свідомості задля того, щоб історія склалася так, аби людство не обрало хибний шлях? А може такий шлях теж є природнім в загальному контексті світобудови?  Наскільки людина сама впливає на власний еволюційний процес? І що це за шлях, природний чи синтетичний?

Мета художників в рамках цього проекту спостерігати за розвитком образу людини і пофантазувати про майбутнє. Поспостерігати за формуванням особистості, що обростає деструктивними рисами і поведінковими формулами, втрачаючи первозданну досконалість.

Виставка триватиме з 6 до 20 лютого  2018 року.

Відкриття виставки відбудеться 6 лютого о 19:00 за адресою: вул. Рейтарська, 8Б, культурна лабораторія EDUCATORIUM.

E-mail: gallerydykat@gmail.com

Тел.: +38 (044) 279 57 88Залишити відповідь