УКРАЇНСЬКО-ІТАЛІЙСЬКИЙ БІЗНЕС-ФОРУМ

30 січня 2018 р. у ТПП України  відбудеться українсько-італійський бізнес-форум, який є подією високого рівня в рамках офіційного візиту міністра закордонних справ Італійської Республіки Анджеліно  Альфано до України.

  • Facebook

У заході беруть участь міністри закордонних справ України Павло Клімкін та Італії Анджеліно Альфано.  Італійську сторону на форумі представлятимуть урядовці, керівники профільних державних агенцій,  асоціацій і підприємств.

Співорганізаторами заходу виступають ТПП України та Посольство Італійської Республіки в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ України.

На порядок денний винесено питання про стан, перспективи та пріоритетні напрями українсько-італійського економічного й інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Італії. Також відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл країн.

Основними темами пленарної частини визначено наступні сектори співпраці: мале та середнє підприємництво, енергетика, агропромисловий комплекс, інфраструктура тощо.Залишити відповідь