Персональна виставка Артема Андрійчука (Kaffelman) Perfection

2 лютого в арт-просторі бару RAW буде презентовано персональний проект молодого українського художника Артема Андрєйчука (Kaffelman) «Perfection».

  • Facebook

В проекті «Perfection» художник та куратор звертаються до питання інтерпретації поняття ідеалу. Як визначити, наскільки ідеальна та чи інша форма: це питання особистих вподобань чи загальноприйнятих норм? У сучасному світі непомірна жага до перфекціонізму інколи приводить людей до сліпої погоні за примарними ідеалами. Проект «Perfection» – це спроба за допомогою мистецтва показати суб’єктивність суджень щодо критеріїв ідеалу та підштовхнути глядача позбутися меж, які визначають це поняття. Споглядаючи роботи, глядач вправі сам визначити, що для нього є ідеалом і наскільки допустимі відхилення від цього поняття.

У проекті представлено ряд нових робіт, які публіка побачить вперше, в тому числі роботи із серії «Glazed Madonnas. Persons», в яких автор звертається до класичного мотиву портрету та оголеної натури, проте насичує його зовсім іншими змістами.

Артем Андрєйчук (Kaffelman), художник:

«Мене надихає мистецтво 60-х, це був період злету людства по всім напрямкам. Інтенсивність розвитку мистецтва того часу мене вражає та підштовхує до експериментів і до пошуку свого стилю, своєї манери в образотворчому мистецтві. Так, у 60-х вже все сказали, вже все зробили, але це не заважає мені йти далі та розповідати свою історію».

Дар’я Біленко, куратор проекту:

«Роботи Артема відкриті для персональних інтерпретацій, вони є результатом розвитку, переосмислення ідей поп-арту, і в той же час його стиль унікальний та самодостатній, сам автор визначає своє мистецтво як «soft art». В роботах прослідковується багато чуттєвих підтекстів, вони яскраві та притягують увагу. В проекті «Perfection» ми навмисно винесли роботи за межі галерейного простору, аби показати що зовсім не антураж підштовхує до сприйняття предметів мистецтва глядачем. Мистецтво самодостатнє саме по собі і для того, аби їм пройнятися потрібно знайти власну точку комунікації з ним».

Відкриття виставки: 2 лютого, п’ятниця о 19:00.

Адреса: бар RAW. Воздвиженка. Вул. Дегтярна, 7.

Виставка пройде: з 2.02 – 25.02.2018.

Інформація: (093) 553 96 32. dariabilenko@gmail.comЗалишити відповідь