• Home
  • Мистецтво, творчість
  • Виставка “Сомнамбулічний П” художників Павла Лисого та Світлани Аграновської в ЦСМ “Білий світ”

Виставка “Сомнамбулічний П” художників Павла Лисого та Світлани Аграновської в ЦСМ “Білий світ”

25 січня о 19.00 в ЦСМ “Білий світ” відкриється виставка «Сомнамбулічний П» художників Павла Лисого та Світлани Аграновської.

  • Facebook

Проект «Сомнамбулічний П» складається з декількох частин, таких собі підпроектів, які ідейно пов’язані один з одним естетикою сну, змістовими та візуальними зсувами.

Напевно, кожен з цим стикався хоч раз у житті: щільний, відчутний сон зі своєю логікою та вбудованим контекстом, навколо – абсурд, сюрреалізм, але водночас є смутна підозра, що усе це пов’язано з чимось близьким та знайомим. В такому сні буття, визначене свідомістю, вимальовує гротескні, метафоричні картини. Чи мають вони зміст? Або ми просто беремо участь у грі, яку нам пропонує Несвідоме.

«Сомнамбулічний П» — сомнамбулічний пошук, в ньому немає відвертої актуальності, його мова, насамперед, візуальна, але, як і тлумачення сновидінь, він має певний зміст, якщо потурбуватися про те, щоб його знайти.

У рамках проекту відбудеться Artist talk: художники Pavel Lisiy та Светлана Аграновская (Svetlana Agranovskaya) детально розкажуть про ідею проекту, його створення, про свої роботи та творчий шлях.
Artist talk відбудеться 27 січня о 17.00.

Експозиція триватиме до 4 лютого 2018 року. Вхід вільний.Залишити відповідь