28 січня у місті Вінниця пройде 3-й Всеукраїнський фестиваль краси, талантів та моди «The Best kids of Ukraine»

На початку нового 2018 року вже втретє в Вінниці пройде чудовий фестиваль краси і талантів.

  • Facebook
Кожний конкурс є унікальним та особливим.

Організатори конкурсу Анна Станіславенко, голова  ГО «HARVED – Розвиток особистості» та Катерина Просяннікова – власниця модельна агенція «Grace»  до вашої уваги представляють Всеукраїнський конкурс  краси, талантів та моди  для хлопчиків та дівчат “The Best Kids of Ukraine 2018 “

Конкурс проходить під патронатом голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія! За підтримки депутата Вінницької ОДА Людмили Станіславенко.

Для гостей  конкурсу організатори приготували безліч сюрпризів та несподіванок! Зіркові гості, неперевершені виступи та номери! Ексклюзивні локації та фотозони!

Зірковий гість та член журі – ведучий каналу М1, шоу мен, найгламурніший та епатажний артист України  містер – Big Boss!

А також членами жюры будуть  відомий вінницький дизайнер Світлана Теренчук та  Марина Узелкова – ведуча програми на каналі СТБ «Зважені і щасливі».

Ви почуєте кращий голос класичної музики Іспанії! Дворазовий володар премії «Billboard», номінант премії «Grammy» – неперевершений Юрій Годо.

На вас чекають виступи діток найвідомішої студії танцю Art Fusion – під керівництвом Олександри Аманової.

А на самих учасників конкурсу  чекають яскраві емоції та знайомства з дітками  із різних куточків України, зустрічі з видатними та зірковими гостями конкурсу та членами журі зйомки та фотосесії , інтерв’ю для преси і багато різних розваг та подарунків!

Дитячі мрії повинні збуватися тому,  переможці отримають  неймовірну подорож до Дісней Ленду від туристичної агенції «Зефір тур», і  саме головне –  вони отримають  можливість потрапити на міжнародний конкурс  Little Miss World  та Little Prince World.

Ведучою цього грандіозного шоу буде Ольга Сольвар.

Всеукраїнський фестиваль краси, талантів та моди «The Best kids of Ukraine» дає чудову можливість дітям різного віку презентувати професійному журі та широкому загалу свої таланти, зовнішні дані та інтелектуальні здібності. Продемонструвати не тільки зовнішні свої переваги, але й відкрити свою дитячу щиру душу під час благодійних заходів.

  • Facebook

«- У рамках дитячого фестивалю пройде благодійна акція! Дітки з дитячого будинку «Гніздечко» дефілюватимуть у дизайнерських футболках від Katrin Fox! Кожна футболка має ексклюзивний принт, а також вони підуть у подарунок діткам, на згадку про конкурс! Головна мета – це приділити максимум уваги та любові цим діткам, які  позбавлених батьківського тепла та ласки! Також буде презентація відео ролика, який ми підготували разом з дітками дитячого будинку» – розповідає Анна Станіславенко.

  • Facebook

– «Діти – це наше майбутнє. Необхідно їх підтримати і показати, що світ належить сміливим и сильним духом! Протягом усієї підготовки буде проводитись відео і  фото – зйомка. Дітки будуть багато часу проводити з висококваліфікованими спеціалістами у сфері краси та моди. Хочемо їх надихнути мріяти сміливо і досягати поставлених цілей.  Знання та навички, отримані під час підготовки до конкурсу будуть цінними і корисними для діток протягом життя!» – ділиться Катерина Просяннікова.

–   «Шановні дорослі, благодійники! Закликаю вас активніше долучатися до світу творчо обдарованих дітей. Творчим людям завжди складно реалізуватися у житті, оскільки вони тонко відчувають світ, дуже чуттєві та вразливі. Водночас, це люди з великим духовним потенціалом і високим рівнем інтелектуальних здібностей, що є в значній мірі рушієм прогресу суспільства. Тому обдарованість необхідно своєчасно виявляти і розвивати» – генеральний директор ПАТ «Вінницяобленерго» Андрій ПоліщукЗалишити відповідь