Різдвяна магія на сцені Freedom Event Hall

6 січня о 19:00 у Freedom Event Hall Олег Скрипка разом з найуспішнішим оркестром України – НАОНІ подарували усім незабутній святковий вечір.

  • Facebook
Запальні хіти гурту «ВВ» та найвідоміші народні пісні України у виконанні оркестру – це щось неймовірне. 40 народних інструментів водночас, шалений та енергійний Олег Скрипка – все це на одній сцені і тільки для глядача.

У цей вечір пролунали хіти народних та авторських українських пісень, такі як «Очі чорнії» та «Щедрик». А відомі композиції гурту «ВВ» «Весна» та «Країна Мрій» з додаванням оркестрового аранжування заграли новими несподіваними відтінками.

Українська музика магічна та чудова, її мелодика є основою для десятків світових хітів. А у виконанні таких майстрів будь-яка пісня стане дивовижною: жива музика, звучання, Святвечір і легендарний Freedom Event Hall.

Оркестр НАОНІ був створений в 1969 році. Їх композиції – це унікальне поєднання сучасної музики та звучання народних інструментів. Олег Скрипка – найзапальніший артист нашої естради. Його пісні знають та лунають по усій Україні. А їх тандем з оркестром НАОНІ створив блискучий різдвяний концерт!Залишити відповідь