«Святкова подорож зими» – благодійний захід для дітей Марини Кінах за підтримки волонтера Ксюші Київсько

«Святкова подорож зими» – такий благодійний захід для дітей провела Марина Кінах за підтримки волонтера Ксюші Київської 23 грудня 2017 року.

  • Facebook
Вже багато років поспіль Марина Кінах об’єднує навколо себе дітей, які найбільше потребують свята. Цього разу на захід були запрошені діти з інвалідністю, постраждалі діти внаслідок бойових дій в зоні АТО, діти, які втратили батьків у зоні АТО, діти-переселенці зі Сходу України , діти з малозабезпечених та багатодітних сімей.
Програма, яку підготували організатори свята, була яскравою та насиченою. Спочатку в фойє Київської обласної державної адміністрації, де проходив захід, дітей чекали цікаві майстер-класи, розважальна анімація, твістінг, аквагрим, міми, шоу ілюзіоністів та можливість отримати святковий макіяж та зачіску на стенді салону краси. Згодом дійство перемістилося в концертний зал, де почалася святкова вистава за участі дитячих художніх колективів з різних міст України та акторів. На одній сцені разом виступали діти, які вперше мали змогу долучитися до такої вистави – «особливі» дітки. Вони почували себе справжніми акторами!
  • Facebook
Ми вдячні всім партнерам і спонсорам благодійного заходу, завдяки яким, діти отримали яскраве свято, а, по завершенню, подарунки.

Український союз промисловців та підприємців, ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат», Національна платформа «Жінки за мир», Медичний центр «Верум», туристична фірма «Яна», Меценат, Президент Фонду науково-технічного розвитку України ім. В.С. Михалевича Людмила Русаліна та ТМ «Домашнє свято», Спортивно-ресторанний заміський комплекс «Олімпік Віледж», Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну ім.Сальвадора Далі, Київський Національний університет культури і мистецтв, Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв, Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука, БФ «Арт-поміч», Салон краси «Nature Beauty Club», Мережа парків для активного сімейного відпочинку та святкування днів народжень “Дитяча планета”.

Медіа-партнери: Lucky Ukraine №1 блог-журнал України про цікавих людей та цікаві події, телеканал МАХХі ТV, телеканал Інтер, телеканал НТН, газета «Деснянка»

Організатори заходу: Тетяна Семенюк, Максим Семенюк, Світлана Воробйова, Ольга КраснящихЗалишити відповідь