«Святкова подорож зими» – благодійний захід для дітей Марини Кінах за підтримки волонтера Ксюші Київсько

«Святкова подорож зими» – такий благодійний захід для дітей провела Марина Кінах за підтримки волонтера Ксюші Київської 23 грудня 2017 року.

Вже багато років поспіль Марина Кінах об’єднує навколо себе дітей, які найбільше потребують свята. Цього разу на захід були запрошені діти з інвалідністю, постраждалі діти внаслідок бойових дій в зоні АТО, діти, які втратили батьків у зоні АТО, діти-переселенці зі Сходу України , діти з малозабезпечених та багатодітних сімей.
Програма, яку підготували організатори свята, була яскравою та насиченою. Спочатку в фойє Київської обласної державної адміністрації, де проходив захід, дітей чекали цікаві майстер-класи, розважальна анімація, твістінг, аквагрим, міми, шоу ілюзіоністів та можливість отримати святковий макіяж та зачіску на стенді салону краси. Згодом дійство перемістилося в концертний зал, де почалася святкова вистава за участі дитячих художніх колективів з різних міст України та акторів. На одній сцені разом виступали діти, які вперше мали змогу долучитися до такої вистави – «особливі» дітки. Вони почували себе справжніми акторами!
Ми вдячні всім партнерам і спонсорам благодійного заходу, завдяки яким, діти отримали яскраве свято, а, по завершенню, подарунки.

Український союз промисловців та підприємців, ПАТ «Ічнянський молочно-консервний комбінат», Національна платформа «Жінки за мир», Медичний центр «Верум», туристична фірма «Яна», Меценат, Президент Фонду науково-технічного розвитку України ім. В.С. Михалевича Людмила Русаліна та ТМ «Домашнє свято», Спортивно-ресторанний заміський комплекс «Олімпік Віледж», Мистецький інститут художнього моделювання та дизайну ім.Сальвадора Далі, Київський Національний університет культури і мистецтв, Київська муніципальна академія естрадного та циркового мистецтв, Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука, БФ «Арт-поміч», Салон краси «Nature Beauty Club», Мережа парків для активного сімейного відпочинку та святкування днів народжень “Дитяча планета”.

Медіа-партнери: Lucky Ukraine №1 блог-журнал України про цікавих людей та цікаві події, телеканал МАХХі ТV, телеканал Інтер, телеканал НТН, газета «Деснянка»

Організатори заходу: Тетяна Семенюк, Максим Семенюк, Світлана Воробйова, Ольга КраснящихЗалишити відповідь